Labākie un ātrākie finansēšanas piedāvājumi uzņēmumiem

Piedāvā uzņēmējiem perspektīvas biznesa idejas un palīdzību investoru piesaistē

4. un 5. oktobrī plkst. 9.30 Rīgā, Swedbank galvenajā ēkā jau septīto reizi norisināsies starptautiska augsto tehnoloģiju attīstības projekta „Komercializācijas reaktors” dalībnieku tikšanās.

“Komercializācijas reaktors” piedāvā uzņēmīgiem cilvēkiem divu dienu laikā iepazīties ar ekspertu atlasītām gatavām augsto tehnoloģiju izstrādēm, uz kuru pamata var attīstīt globāli orientētu eksporta Startup biznesu.

Pasākuma mērķauditorija ir cilvēki, kuri meklē jaunus, perspektīvus virzienus biznesa attīstībai – gan uzņēmēji ar pieredzi, gan bez pieredzes savā uzņēmējdarbībā – tiek gaidīti visu līmeņu biznesa un valsts pārvaldes menedžeri, gan 3. kursa komerczinību vai 2. kursa MBA studenti ar teicamām angļu un krievu valodas zināšanām.

Dalība pasākumā ir bez maksas. Pieteikties var, aizpildot dalībnieka anketu interneta vietnē www.commercializationreactor.com

 

3 komentāri šim bloga ierakstam

 • Raitis

  maijs 21st, 2015 on 00:05

  Ir jau labi, ka ir cilvēki, kuriem ir iespēja investēt jaunajās tehnoloģijās. Pārējiem atliek paļauties uz to, ko piedāvā mikrokreditori – http://sms.kredit.lv un bankas..

 • anna

  novembris 9th, 2015 on 23:11

  Gribêtos lidojuma laikâ izlekt no lidmasinas un briva lidojuma do ties kadas3 min.lidzi,bet ar “strahovku”.

 • Ritvars

  maijs 2nd, 2018 on 22:41

  Diez vai tas vēl aktuāli..Tavs bizness ir unikāls!

Tev noderēs specializēts konsultants, kurš palīdzēs atbildēt uz visiem jautājumiem un ieteiks labāko risinājumu, lai Tav uzņēmuma naudas plūsma nekad nebūtu apdraudēta.

Piesakies