Labākie un ātrākie finansēšanas piedāvājumi uzņēmumiem

NaudaBiznesam uzsāk sadarbību ar savstarpējā ieguldījumu platformu

Sākot ar šī gada 23. jūliju savstarpējo aizdevumu platformā ir pieejami NaudaBiznesam izsniegtie aizdevumi uzņēmumiem Latvijā. Šobrīd Capitalia izsniegtajos mikrokredītos ir iespējams investēt sākot no 10 EUR. Mintos platformā pieejamo Capitalia izsniegto kredītu uzņēmumiem skaits palielināsies katru mēnesi.

Ar NaudaBiznesam palīdzību līdz šim aizdevumu biznesam ir saņēmuši vairāk kā 500 uzņēmumu visā Latvijā. Pateicoties Minots platformas ērtumam un sadarbībai ar Naudabiznesam, naudu biznesam daudz vienkāršāk un ātrāk varēs piesaistīt vēl daudzi mazie un vidējie uzņēmumi visā Latvijā.

Savstarpējā ieguldījumu platforma Mintos ļauj satikties investoriem, kuri vēlas investēt un uzņēmumiem, kuriem ir nepieciešamas investīcijas, savukārt Naudabiznesam ir lielākais mikrokredītu izsniedzējs mazajiem un vidējiem uzņēmumiem Baltijas valstīs.Jaunākais bloga sadaļā

Tavs bizness ir unikāls!

Tev noderēs specializēts konsultants, kurš palīdzēs atbildēt uz visiem jautājumiem un ieteiks labāko risinājumu, lai Tava uzņēmuma naudas plūsma nekad nebūtu apdraudēta.

Saņemt konsultāciju