Labākie un ātrākie finansēšanas piedāvājumi uzņēmumiem

Capitalia uzsāk sadarbību ar savstarpējā ieguldījumu platformu Mintos

Sākot ar šī gada 23. jūliju savstarpējo aizdevumu platformā Mintos ir pieejami Capitalia izsniegtie aizdevumi uzņēmumiem Latvijā. Šobrīd Capitalia izsniegtajos mikrokredītos ir iespējams investēt sākot no 10 EUR. Mintos platformā pieejamo Capitalia izsniegto kredītu uzņēmumiem skaits palielināsies katru mēnesi.

Ar Capitalia palīdzību līdz šim aizdevumu biznesam ir saņēmuši vairāk kā 500 uzņēmumu visā Latvijā. Pateicoties Minots platformas ērtumam un sadarbībai ar Capitalia, naudu biznesam daudz vienkāršāk un ātrāk varēs piesaistīt vēl daudzi mazie un vidējie uzņēmumi visā Latvijā.

Savstarpējā ieguldījumu platforma Mintos ļauj satikties investoriem, kuri vēlas investēt un uzņēmumiem, kuriem ir nepieciešamas investīcijas, savukārt Capitalia ir lielākais mikrokredītu izsniedzējs mazajiem un vidējiem uzņēmumiem Baltijas valstīs.

1 komentārs šim bloga ierakstam

  • Ineta

    maijs 6th, 2018 on 22:21

    Interesanta platforma! Iesaku!Tavs bizness ir unikāls!

Tev noderēs specializēts konsultants, kurš palīdzēs atbildēt uz visiem jautājumiem un ieteiks labāko risinājumu, lai Tav uzņēmuma naudas plūsma nekad nebūtu apdraudēta.

Piesakies