Labākie un ātrākie finansēšanas piedāvājumi uzņēmumiem

Rēķinu pārdošana

Finanšu uzņēmums Cityfinances, SIA ir uzsācis piedāvāt uzņēmumiem jaunu pakalpojumu – rēķinu pārdošana. Izmantojot rēķinu pārdošanas pakalpojumu, uzņēmumi var vienkārši atbrīvot apgrozāmo kapitālu, kas ir iesaldēts izrakstītajos, bet vēl neapmaksātos rēķinos. Šis jaunais pakalpojums ir moderna alternatīva bieži vien sarežģītajam un birokrātiskajam banku faktoringam. Tāpat rēķinu pārdošana ir jauns veids, kā var tikt piesaistīts kredīts uzņēmumam.

Rēķinu pārdošanas pakalpojumam var pieteikties Cityfinances, SIA mājas lapā. Galvenās šī produkta priekšrocības salīdzinājumā ar banku faktoringu ir sekojošas:

1) Pieejamība. Kopš finanšu krīzes bankas nelabprāt sniedz aizdevumu uzņēmumam. Tas pats attiecas uz faktoringa pieejamību, kas pamatā tiek piedāvāts lieliem uzņēmumiem.

2) Vienkāršība un ātrums. Cityfinances, SIA ir izstrādājusi savas procedūras tā, lai klients kopš pirmā zvana vai pieteikuma saņem naudu kontā 1-3 darba dienu laikā. Nekādu lieku dokumentu, apdrošināšanu utml. Faktorings jau tā ir uzņēmumiem salīdzinoši sarežģīts finansējuma produkts, lai vēl uzņēmējam saprastu kā orientēties kredītsabiedrību procedūru džungļos.

3) Anonimitāte. Banku faktoringa gadījumā uzņēmuma klienti vienmēr zin par to, ka kāds rēķins tiek faktorizēts bankai. Dažkārt klienti uz to skatās ar aizdomām. Cityfinances.lv rēķinu pirkšana ir pilnībā anonīma – klients turpina maksāt rēķinu uzņēmumam nevis finanšu iestādei kā ir ar banku faktoringu.

4) Caurspīdība. Banku faktoringam ir tipiski daudz dažādu komisiju (procentu likme, rēķinu apstrāde, atskaišu gatavošana utt), savukārt Cityfinances, SIA piedāvā vienu un vienkāršu izmaksu – 5% par katrām 30 pārdotā rēķina apmaksas dienām.

Rezultātā, pārdodot savus izrakstītos rēķinus, uzņēmums atbrīvo naudu biznesam, ko tie var ieguldīt tālāk biznesa attīstībā. Būtībā rēķinu pārdošana ir līdzīgi kā piedāvāt klientam 2% atlaidi par to, ka 30 dienu pēcapmaksas rēķins tiktu samaksāts uzreiz.

6 komentāri šim bloga ierakstam

 • Kredītu apvienošana

  novembris 16th, 2015 on 21:04

  Interesanti, ka parādās aizvien jauni piedāvājumi uzņēmumiem. Tas priecē.

 • Алёнка Дулина

  marts 26th, 2018 on 12:56

  сергей батаев
  кликни
  https://drive.google.com/file/d/1ewg9HRrUFfP0VGkyUvG24Xvo5uBrBTrI/preview

 • Sanija

  maijs 6th, 2018 on 22:22

  Prieks par jaunumiem!

 • atrie-kreditis

  augusts 23rd, 2018 on 17:41

  Jaunumi vienmēr iepriecina!

 • Ruth Wickett

  februāris 10th, 2019 on 00:08

  Hi

  I’m a Certified Financial Planner (CFP), Chartered Investment Counselor (CIC), and an accredited wealth management advisor (AWMA), I am pleased to tell you of an accredited angel investor and lender who may be interested in funding your business/project.

  I am wondering if this is of any interest to you. Kindly write a letter to the investor and mail him a copy of your business plan / executive summary.

  Name: Dr.Adrianus Koene
  E-mail : adrianjkoene@gmail.com

  Please, do not hesitate to email me if you have further questions.

  Regards
  Ruth Wickett
  CIC®, AWMA®, CFP®
  Chief Investment Officer

 • Dr.Adrianus Koene

  februāris 18th, 2019 on 21:38

  this is a scam

  Dr.Adrianus KoeneTavs bizness ir unikāls!

Tev noderēs specializēts konsultants, kurš palīdzēs atbildēt uz visiem jautājumiem un ieteiks labāko risinājumu, lai Tav uzņēmuma naudas plūsma nekad nebūtu apdraudēta.

Piesakies