Labākie un ātrākie finansēšanas piedāvājumi uzņēmumiem

Finanšu uzņēmums NaudaBiznesam, SIA uzsāk izsniegt faktoringu

Ar maiju NaudaBiznesam, paplašina savu pakalpojumu klāstu un uzsāk izsniegt faktoringu – finansējumu pret debitoru parādiem. Banku piedāvātu faktoringu plaši izmanto sektoros, kur pieņemts norēķināties par precēm un pasūtījumiem ar pēcapmaksu. Tagad šis apgrozāmo līdzekļu finansējums ir pieejams arī mazo un vidējo uzņēmumu segmentam, kam bankas finansējums nav piemērots.

Faktorings ir finansēšanas veids, kas ļauj ērti saņemt naudas līdzekļus pret debitoru parādiem. Tas nodrošina, ka gari debitoru rēķinu apmaksas termiņi vairs nav šķērslis, lai izmantotu izdevības un uzturētu uzņēmuma darbības tempus. NaudaBiznesam finansējumam ir ērta un ātra izskatīšanas procedūra – faktoringa līgumu uz gadu iespējams noslēgt 5 darba dienu laikā. Turklāt, NaudaBiznesam faktorings pieejams apmērā līdz pat 100% apmērā no rēķinu summas.

NaudaBiznesam kredītu speciālists skaidro kāpēc izvēlēties faktoringu: “Faktorings uzlabo uzņēmuma naudas plūsmu un atvieglo finanšu plānošanu. Šī pakalpojuma saņemšanai kā nodrošinājums kalpo debitora parāds un papildus ķīla nepieciešama tikai atsevišķos gadījumos.”Jaunākais bloga sadaļā

Tavs bizness ir unikāls!

Tev noderēs specializēts konsultants, kurš palīdzēs atbildēt uz visiem jautājumiem un ieteiks labāko risinājumu, lai Tava uzņēmuma naudas plūsma nekad nebūtu apdraudēta.

Piesakies