Labākie un ātrākie finansēšanas piedāvājumi uzņēmumiem

“Lec biznesā!” – jauns biznesa plānu konkurss

Hipotēku banka izsludinājusi jaunu biznesa plānu konkursu “Lec biznesā!”. Konkurss tiek rīkots sadarbībā ar biedrību “Līdere” un aicina tajā piedalīties jauniešus vecumā no 18 līdz 30 gadiem. Biznesa plānu konkursa 30 uzvarētājiem tiks piesaistīts mentors, kas palīdzēs uzsākt uzņēmējdarbību. Savukārt 5 labākie saņems naudas balvas 1000 latu apmērā un nākamie 5 – naudas balvas 500 latu apmērā.

Lai piedalītos konkursā, jaunietim vai jauniešu grupai jāsagatavo biznesa idejas apraksts uz ne vairāk kā 3 lapām un kopā ar pieteikumu un CV jāiesniedz Hipotēku bankas filiālē vai jāsūta elektroniski uz e-pasta adresi lecbiznesa@hipo.lv līdz šī gada 15.novembrim. Konkursa pieteikumiem ir jāatbilst visiem Starta programmas nosacījumiem.

Līdz 29.novembrim Hipotēka banka “Lec biznesā!” paziņos tos, kas iekļuvuši konkursa otrajā kārtā, kurā dalībniekus aicinās trīs nedēļu laikā sagatavot biznesa plānu – ja nepieciešams, sagatavošanā palīdzēs Hipotēku bankas darbinieki. Biznesa plāns jāiesniedz līdz 2010.gada 20.decembrim. Uzvarētāji tiks paziņoti 2011.gada 4.janvārī.

2 komentāri šim bloga ierakstam

 • williams

  decembris 20th, 2014 on 15:05

  Vai Jums ir interese par aizdevumu, ja jā pieteikties caur: raybenchris_loan@outlook.com

  Kredīta pieteikuma veidlapu aizpildīšanu un atgriezties laikā
  nosaukums:
  novads:
  pilsēta:
  summa;
  ilgums:
  Sex:
  Tālruņa numurs: ‘
  Mērķis aizdevums:
  Vai jūs pieteikties iepriekš:

  Regard
  williams mr

 • Laila

  maijs 6th, 2018 on 22:01

  Vairāk tādus konkursus!Tavs bizness ir unikāls!

Tev noderēs specializēts konsultants, kurš palīdzēs atbildēt uz visiem jautājumiem un ieteiks labāko risinājumu, lai Tav uzņēmuma naudas plūsma nekad nebūtu apdraudēta.

Piesakies