Labākie un ātrākie finansēšanas piedāvājumi uzņēmumiem

kredīts biznesa uzsākšanai

Šobrīd neviena no bankām Latvijā nepiedāvā pakalpojumu – kredīts biznesa uzsākšanai (tā sākuma stadijā, bez apgrozījuma). Faktiski vienīgā iespēja ir aizņemties kā fiziskai personai. Aizdevumiem bez ķīlas (bankās bieži tiek saukti par patēriņa kredītiem) būs nepieciešams personīgais galvojums, kur pamatā tiek izvērtēti personas ienākumi (darba alga, citi ienākumi). Savukārt, ja aizdevuma summa pārsniedz 15 tūkst. eiro, būs nepieciešama arī nekustamā īpašuma ķīla.

Ņemot vērā, ka kredīts biznesa uzsākšanai tiek izsniegts pret personīgo galvojumu, bankas vērtēs Tavus ienākumus un kredītvēsturi. Ne vienmēr būs iespēja saņemt maksimālo aizdevuma summa, jo tā ir atkarīga arī no ienākuma lieluma, stabilitātes un to attiecības pret izdevumiem – citiem kredītmaksājumiem, līzinga maksājumiem un tml. Vienlaikus banka vērtēs arī kredītvēsturi – vai savlaicīgi ir pildītas visas līdzšinējās finanšu saistības.

Būtiska loma kredīta piešķiršanas lēmumā būs arī līdzšinējai sadarbībai ar banku – esat vai neesat konkrētās bankas klients, cik aktīvi izmantojat bankas pakalpojumus, ir vai nav pozitīvas kredītvēstures bankā un tml.

Kredīti bez ķīlas

  • SEB banka – Patēriņa kredīts (līdz 15 000 EUR). Vairāk info mājaslapā »
  • Swedbank – Patēriņa kredīts (līdz 12 000 EUR). Vairāk info mājaslapā »
  • Banka Citadele – Patēriņa kredīts (līdz 15 000 EUR). Vairāk info mājaslapā »
  • Luminor – Patēriņa kredīts (līdz 12 000 EUR). Vairāk info mājaslapā »
  • PNB Bank – Patēriņa kredīts (līdz 10 000 EUR). Vairāk info mājaslapā »
  • Cityfinances – Patēriņa kredīts (līdz 20 000 EUR). Vairāk info mājaslapā »
  • Nuada biznesam – Patēriņa kredīts (līdz 15 000 EUR). Vairāk info mājaslapā »

Kredīti ar ķīlu

  • SEB banka – Kredīts ar nekustamā īpašuma ķīlu (līdz 90% no īpašuma tirgus vērtības). Vairāk informācijas par kredītu var iegūt mājaslapā »
  • Swedbank – Hipotekārais kredīts (līdz 90% no īpašuma tirgus vērtības). Vairāk informācijas par kredītu var iegūt mājaslapā »

Tavs bizness ir unikāls!

Tev noderēs specializēts konsultants, kurš palīdzēs atbildēt uz visiem jautājumiem un ieteiks labāko risinājumu, lai Tav uzņēmuma naudas plūsma nekad nebūtu apdraudēta.

Piesakies