Labākie un ātrākie finansēšanas piedāvājumi uzņēmumiem

Auto līzings uzņēmumiem

Auto līzings uzņēmumiem ļauj iegādāties jaunu vai lietotu automašīnu, samaksājot daļu no tās vērtības un tad pakāpeniski atmaksājot atlikušo summu un procentus.

Finanšu līzings uzņēmumiem – līzinga kompānija iegādājas uzņēmuma izvēlēto auto un nodod to uzņēmuma lietošanā. Līzinga periodā laikā auto īpašnieks ir līzinga kompānija, savukārt tiklīdz ar ikmēneša līzinga maksājumiem ir nosegta automašīnas vērtība, automašīna nonāk uzņēmuma īpašumā.

Operatīvais līzings uzņēmumiem – līzinga kompānija iegādājas uzņēmuma izvēlēto auto un nodod to uzņēmuma lietošanā līdz noteiktam termiņam. Šajā laikā uzņēmums veic līzinga maksājumus, izmaksājot automašīnas amortizācijas (nolietojuma) vērtību. Līzinga līgumam beidzoties, uzņēmumam ir vairāki varianti – pagarināt līzinga līgumu (atmaksājot atlikušo automašīnas vērtību), izmantot izpirkšanas tiesības par iepriekš atrunātu vērtību, nodot izpirkšanas tiesības citai personai vai atdot automašīnu pircējam (līzinga kompānijai).

Operatīvo līzingu izvēlas uzņēmumi, kuri vēlas izmantot pēc iespējas jaunākas automašīnas un nenoslogot sevi ar vecāku auto norakstīšanu. Līzinga termiņa beigās, auto ir iespējams nodot atpakaļ līzinga kompānijai un noformēt jaunu līzinga līgumu jaunākai automašīnai.

Pilna servisa līzings uzņēmumiem – šajā gadījumā uzņēmums saņem lietošanā ne tikai automašīnu, bet arī citas līzinga kompāniju piedāvātās priekšrocības, piemēram, līzinga kompānija Jūsu vietā apmaksās un regulāri atjaunos OCTA un KASKO apdrošināšanu, vadītāja un pasažieru apdrošināšanu, automašīnas reģistrēšanu CSDD, segs ikgadējās transporta līdzekļa nodevas un tehniskās apskates izmaksas, regulāri rūpēsies par auto apkopi visā līzinga perioda laikā, nodrošinās līzinga auto ar ziemas riepu komplektu un tml. Šīs papildus izmaksas tiek iekļautas ikmēneša līzinga maksājumos.

Auto līzings uzņēmumiem piedāvā vairākas līzinga kompānijas:

Visbiežāk līzinga noformēšanas process norit šādi:

  • Uzņēmums izvēlas automašīnu;
  • Līzinga kompānijā tiek iesniegti nepieciešamie dokumenti līzinga piešķiršanai;
  • Līzinga kompānija izskata pieteikumu 1-3 dienu laikā un informē uzņēmumu par finansējuma piešķiršanas nosacījumiem;
  • Tiek sastādīts un parakstīts līzinga līgums un izsniegts rēķins par pirmo iemaksu;
  • Pēc pirmās iemaksas veikšanas, auto tiek iegādāts un reģistrēts CSDD uz līzinga kompānijas vārda;
  • Uzņēmuma pārstāvis dodas pie auto pārdevēja saņemt automašīnu.

Tavs bizness ir unikāls!

Tev noderēs specializēts konsultants, kurš palīdzēs atbildēt uz visiem jautājumiem un ieteiks labāko risinājumu, lai Tav uzņēmuma naudas plūsma nekad nebūtu apdraudēta.

Piesakies