Labākie un ātrākie finansēšanas piedāvājumi uzņēmumiem

banku aizdevums biznesam

Banku aizdevums biznesam

Uzņēmumiem ar operatīvās darbības vēsturi ir pieejams plašs banku produktu klāsts, tajā skaitā, kredītlīnija, līzings, faktorings un ilgtermiņa aizdevums. Lai gan komercbanku aizdevumi tipiski ir lētākais uzņēmumam pieejamais finansējuma avots, taču jāņem vērā, ka banku aizdevums biznesam saņemšanai nepieciešams labs nodrošinājums, kā arī stabila naudas plūsma.

Kredīts apgrozāmo līdzekļu finansēšanai – īstermiņa aizdevums uzņēmumiem, kas ļauj īslaicīgi palielināt apgrozāmo līdzekļu apjomu, piemēram, preču krājumu iegādei, jauna projekta realizācijai vai apmierināt strauji pieaugošo pieprasījumu pēc sezonas precēm (piemēram, Ziemassvētkos). Uzzināt vairāk »

Investīciju kredīts – ilgtermiņa aizdevums uzņēmumiem jaunu biznesa projektu uzsākšanai, nekustamā īpašuma iegādei un remontam, kā iekārtu un transporta līdzekļu iegādei. Uzzināt vairāk »

Faktorings – apgrozāmo līdzekļu kreditēšana pret debitoru parādiem. Tas ļauj uzņēmumam uzlabot naudas plūsmu, kura pamatā ir naudas prasījuma (debitora parāda) nodošana faktoringa uzņēmumam, saņemot tūlītēju apmaksu. Tas Jums dod iespēju bez tiešas garantijas saņemt finansējumu, kura vienīgais nodrošinājums ir debitoru parāds jeb līdzekļi, kas jāsaņem no pircējiem. Uzzināt vairāk »

Auto līzings uzņēmumiem – ļauj iegādāties jaunu vai lietotu automašīnu, samaksājot daļu no tās vērtības un tad pakāpeniski atmaksājot atlikušo summu un procentus. Uzzināt vairāk »

Overdrafts – ātrākais un vienkāršākais veids, kā papildināt uzņēmuma apgrozāmos līdzekļus. Banku Aizdevums Biznesam tiek piešķirts pamatojoties uz uzņēmuma finanšu stāvokļa analīzi un naudas līdzekļu apgrozījumu uzņēmuma norēķinu kontā. Overdrafts ļauj Jums palielināt uzņēmuma norēķinu kontā pieejamos līdzekļus noteiktā limita ietvaros. Aizdevuma pilnīga vai daļēja atmaksa kopā ar procentiem notiek uzreiz pēc naudas līdzekļu ieskaitīšanas norēķinu kontā. Uzzināt vairāk »

Jaunākais bloga sadaļā

Tavs bizness ir unikāls!

Tev noderēs specializēts konsultants, kurš palīdzēs atbildēt uz visiem jautājumiem un ieteiks labāko risinājumu, lai Tava uzņēmuma naudas plūsma nekad nebūtu apdraudēta.

Piesakies