Labākie un ātrākie finansēšanas piedāvājumi uzņēmumiem

Alternatīvie nebanku aizdevēji

Alternatīvie nebanku aizdevēji var būt gan labs papildinājums bankas vai pašu kapitāla investīciju finansējumam. Un arī lieliska iespēja situācijās, kad bankas aizdevums nav piemērots vai pieejams. Alternatīvie aizdevēji piedāvā pielāgojamus un elastīgus kredīta atmaksas grafikus, tajā pašā laikā neizvirzot tik striktas prasības kā komercbankas attiecībā uz aizdevuma nodrošinājumu.

Cityfinances – Alternatīvie nebanku aizdevēji

Cityfinances, SIA piedāvā vairākus aizdevuma produktus uzņēmumiem. Ekspress kredīts ir finansējums situācijās, kad uzņēmumam nauda ir nepieciešama ātri un uz īsu termiņu. Kredīts līdz €200 000 ir pieejams vienas darba dienas laikā.

Mikrokredīts ir īpaši pielāgots aizdevums uzņēmumiem, kuriem ir nepieciešams kapitāls apgrozāmo līdzekļu vai investīciju finansēšanai. Kredīts pieejams līdz €200 000 un uz termiņu līdz 2 gadiem.

POS kredīts ir specializēts aizdevums maziem un vidējiem tirdzniecības un ēdināšanas uzņēmumiem, kuri pieņem norēķinus no klientiem arī ar karšu termināliem (POS). POS kredītu atmaksā automātiski, novirzot daļu no karšu norēķinu apgrozījuma kredīta atmaksai. Iespējamā aizdevuma summa ir līdz 25 000 eiro.

Mezanīna aizdevums ir ilgtermiņa finansējums biznesam, un tas ir lieliski piemērots investīciju projektu finansēšanai, kā arī kompāniju iegādes un restrukturizācijas darījumos. Investīciju summa ir no 50 000 līdz 200 000 eiro ar ieguldījuma termiņu no viena līdz trim gadiem.

Tavs bizness ir unikāls!

Tev noderēs specializēts konsultants, kurš palīdzēs atbildēt uz visiem jautājumiem un ieteiks labāko risinājumu, lai Tav uzņēmuma naudas plūsma nekad nebūtu apdraudēta.

Piesakies