Jauns finansējuma veids uzņēmumiem – rēķinu pārdošana

oktobris 30, 2015  |  

Finanšu uzņēmums AS Capitalia ir uzsācis piedāvāt uzņēmumiem jaunu pakalpojumu – rēķinu pārdošanu. Izmantojot rēķinu pārdošanas pakalpojumu, uzņēmumi var vienkārši atbrīvot apgrozāmo kapitālu, kas ir iesaldēts izrakstītajos, bet vēl neapmaksātos rēķinos. Šis jaunais pakalpojums ir moderna alternatīva bieži vien sarežģītajam un birokrātiskajam banku faktoringam. Tāpat rēķinu pārdošana ir jauns veids, kā var tikt piesaistīts kredīts uzņēmumam.

Rēķinu pārdošanas pakalpojumam var pieteikties AS Capitalia vai www.pardodrekinu.lv mājas lapā. Galvenās šī produkta priekšrocības salīdzinājumā ar banku faktoringu ir sekojošas:

1) Pieejamība. Kopš finanšu krīzes bankas nelabprāt sniedz aizdevumu uzņēmumam. Tas pats attiecas uz faktoringa pieejamību, kas pamatā tiek piedāvāts lieliem uzņēmumiem.

2) Vienkāršība un ātrums. AS Capitalia ir izstrādājusi savas procedūras tā, lai klients kopš pirmā zvana vai pieteikuma saņem naudu kontā 1-3 darba dienu laikā. Nekādu lieku dokumentu, apdrošināšanu utml. Faktorings jau tā ir uzņēmumiem salīdzinoši sarežģīts finansējuma produkts, lai vēl uzņēmējam saprastu kā orientēties kredītsabiedrību procedūru džungļos.

3) Anonimitāte. Banku faktoringa gadījumā uzņēmuma klienti vienmēr zin par to, ka kāds rēķins tiek faktorizēts bankai. Dažkārt klienti uz to skatās ar aizdomām. AS Capitalia rēķinu pirkšana ir pilnībā anonīma – klients turpina maksāt rēķinu uzņēmumam nevis finanšu iestādei kā ir ar banku faktoringu.

4) Caurspīdība. Banku faktoringam ir tipiski daudz dažādu komisiju (procentu likme, rēķinu apstrāde, atskaišu gatavošana utt), savukārt AS Capitalia piedāvā vienu un vienkāršu izmaksu – 2% par katrām 30 pārdotā rēķina apmaksas dienām.

Rezultātā, pārdodot savus izrakstītos rēķinus, uzņēmums atbrīvo naudu biznesam, ko tie var ieguldīt tālāk biznesa attīstībā. Būtībā rēķinu pārdošana ir līdzīgi kā piedāvāt klientam 2% atlaidi par to, ka 30 dienu pēcapmaksas rēķins tiktu samaksāts uzreiz.

4 komentāri šim bloga ierakstam