Labākie un ātrākie finansēšanas piedāvājumi uzņēmumiem

Noskaidroti konkursa „Ideju kauss 2012” uzvarētāji

Šī gada 4.decembrī tika paziņoti biznesa ideju konkursa „Ideju kauss 2012” uzvarētāji, kuri saņēma arī finansiālu atbalstu nākamajiem soļiem savas ieceres īstenošanā.

Pirmo vietu un 5000 latu naudas balvu ieguva Artūra Mucenieka un Viestura Baloža ideja „Klusais skaļrunis”. Inovatīvā elektriskās ģitāras skanda “Klusais skaļrunis” sniegs iespēju mājas apstākļos spēlēt un ierakstīt ģitāras skaņu, netraucējot sava mājokļa iemītniekus un kaimiņus, taču nepieciešamības gadījumā to varēs lietot arī skaļā režīmā – tostarp uz skatuves un mēģinājumu telpās.

Otro vietu un 3000 latu naudas balvu šogad saņēma Jevgenijs Leonovs un Jūlija Līne par ideju „RadiMāju”. Tas ir automatizētās arhitektūras projektēšanas tiešsaistes konstruktors, kura funkcija ir automātiski ģenerēt ēku arhitektoniskos projektus. Tādējādi nākotnē ikvienam būs iespēja vienkāršā veidā piedalīties savas sapņu mājas projektēšanā.

Savukārt trešo vietu un 1000 latu saņēma Oskara Putniņa, Jāņa Avotiņa un Jāņa Ankrava ideja „Mablet”. Idejas autori ir nolēmuši piedāvāt interaktīvu rīku jaunam mārketinga tīkla konceptam, ar kura starpniecību var viegli sasniegt konkrētu un izmērāmu mērķauditoriju.

Jau otro gadu inovatīvo biznesa ideju konkursa „Ideju kauss” ietvaros tika noskaidrota arī „Eko-inovatīvākā ideja”. Šogad 1000 latu šajā nominācijā saņēma Ilvijas Jakovinas ideja „Zaļais Zelts” – dabiska un lēta organiskā mēslojuma ražošana substrāta veidā, nodrošinot, ka tas ir viegli iestrādājams augsnē un nesatur ķimikālijas.Jaunākais bloga sadaļā

Tavs bizness ir unikāls!

Tev noderēs specializēts konsultants, kurš palīdzēs atbildēt uz visiem jautājumiem un ieteiks labāko risinājumu, lai Tava uzņēmuma naudas plūsma nekad nebūtu apdraudēta.

Piesakies