Labākie un ātrākie finansēšanas piedāvājumi uzņēmumiem

Cityfinances eksperti apskata jautājumu: “Vai ir reāli saņemt finansējumu jaunajam uzņēmumam Hipotēku bankā?”

Finanšu uzņēmuma Cityfinances, SIA korporatīvo finanšu nodaļas speciālisti ikdienā, veicot biznesa plānu izstrādes un diagnostikas pasūtījumus, bieži saskaras ar klientiem, kas gatavojas startēt tieši pēc konkrētā finansējuma – Hipotēku bankas Starta kredīta. Latvijā nav daudz alternatīvu jauno uzņēmēju atbalstam un Cityfinances, SIA eksperti uzsver, ka: “Starta kredītu saņemt ir reāli, taču pieteikšanās nenozīmē automātisku apstiprinājumu un naudas saņemšanu”. Rakstā apkopoti praktiski prasības, kas palīdzēs sagatavoties un veiksmīgi startēt atbalsta programmai.

5 komentāri šim bloga ierakstam

 • Sandra

  janvāris 3rd, 2014 on 16:11

  Mans viedoklis par Hipotēku banku:
  Nē, nav iespējams saņemt finansējumu Hipotēku bankā,it īpaši Daugavpils filiālē.

 • Sandra2

  oktobris 21st, 2017 on 20:55

  Hipotēku bankā nevar dabūt kredītu, jo tāda banka vairs nepastāv. Tagad ātrie kredīti jāmeklē http://credit.lv Naudas pārskaitījums dažu minūšu laikā.

 • Liene

  maijs 2nd, 2018 on 22:39

  Un kā ir tagad? Vai tagad ir kādas iespējas?

 • Edgars

  maijs 6th, 2018 on 22:18

  Laikam jāatzīst-kā kurā filiālē!

 • Norton Finance

  maijs 27th, 2018 on 02:43

  Vai jūs esat ar parāda pārskatīšanu vai administrāciju? Vai esat iekļauts melnajā sarakstā? Vai jūs cenšaties, lai tiktu galā ar ikmēneša maksājumiem? Vai jūs vēlaties iegādāties māju, automašīnu vai biznesa aizdevumu, bet jūs parāda pārskatīšanu vai administrēšanu? Ja jūs atbildējāt JĀ uz jebkuru manu jautājumu? Lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: nortonfinance2017@gmail.comTavs bizness ir unikāls!

Tev noderēs specializēts konsultants, kurš palīdzēs atbildēt uz visiem jautājumiem un ieteiks labāko risinājumu, lai Tav uzņēmuma naudas plūsma nekad nebūtu apdraudēta.

Piesakies