Labākie un ātrākie finansēšanas piedāvājumi uzņēmumiem

Bankas nefinansē? Kādas ir alternatīvas?

Šis ieraksts ir īsa piebilde tam, ka uzņēmumiem vienīgais kredīta devējs nav komercbankas. Tā vietā lai aizņemtos no vienas institūcijas, uzņēmums var aizņemties no privātiem investoriem, izlaižot parādzīmes. Latvijā pieredzējušākie konsultanti šādu parādzīmju laidienu organizācijā ir Parex, kuri šādus darījumus ir veikuši priekš Elko, Oberhaus, Triatel un citiem klientiem.

Tā kā noorganizēt aizņemšanos no daudziem investoriem ir sarežģitāk nekā no komercbankas, tad šāda aizņēmuma finansējuma piesaiste ir nedaudz dārgāka (gan komisiju, gan gada procentu likmju ziņā). Uzreiz brīdinu, ka aizņēmuma summai, lai piesaistītu “publisko” aizdevumu, būtu jābūt vismaz EUR 1m (vēlams EUR 2m).

4 komentāri šim bloga ierakstam

 • Auto pircējs

  septembris 4th, 2014 on 17:18

  Diemžēl Parex vairs nepastāv, bet Latvijā ir vairākas iespējas tikt pie papildus finansējuma bez bankas starpniecības – biznesa enģeļi, nebanku kreditori. Ja runa ir par komerctransporta iegādi un autoparka papildināšanu, tad varu ieteikt http://www.autolizingi.lv Ātri izskata pieteikumus, elastīgi risinājumi, turklāt bez bankas.

 • credit.lv

  oktobris 30th, 2017 on 10:30

  Bankas parasti naudu dod tikai tad, kad to vairs nevajag. Sākumā neviens nedod, jo nav naudas plūsmas pārskats un uzņēmums ir jauns. Ja ir laba komanda un sakari, tad varbūt savādāk, bet individuāliem censoņiem iespējas saņemt kredītu ir nulle. Mazos kredītus var skatīt credit.lv bet ar to jau nekas nav līdzēts, skatoties lielos vilcienos.

 • Edgars

  maijs 6th, 2018 on 21:53

  Vienmēr paliek privātie sektori!

 • ters

  augusts 29th, 2018 on 21:05

  Foršs raksts!Tavs bizness ir unikāls!

Tev noderēs specializēts konsultants, kurš palīdzēs atbildēt uz visiem jautājumiem un ieteiks labāko risinājumu, lai Tav uzņēmuma naudas plūsma nekad nebūtu apdraudēta.

Piesakies