Labākie un ātrākie finansēšanas piedāvājumi uzņēmumiem

Biznesa plāns

Biznesa plāns ir dokuments, kurā ieplāno uzņēmējdarbību noteiktam laika posmam. Biznesa plāns sniedz iespēju padomāt par lietām, kas būs nepieciešamas, kad sāksi realizēt savu biznesa ideju, attīstības soļiem. Vienlaikus Tev jāpārliecinās par idejas stiprajām pusēm un veikt nepieciešamos aprēķinus idejas dzīvotspējai, kā arī izveidot skaidru rīcības plānu biznesa darbībai.

Izstrādājot biznesa plānu, jāņem vērā arī tā mērķis. Saturs var atšķirties no tā, kādu finansējumu plānojat piesaistīt – banku kredītu, riska kapitālu vai privāto investoru. Par to atšķirībām varat lasīt arī mūsu bloga rakstā – biznesa plānu tipi »

Kas jāņem vērā, sastādot biznesa plānu

1. Biznesa plāns nav zinātniskais darbs un par tā garumu neviens nepiemaksā. Neviens negrib lasīt 100 lapu biznesa plānu ar 12-ā izmēra fontu formatingu un milzīgām līniju atstarpēm. Labs biznesa plāna garums ir 15-25 lapas ar visiem finansu prognožu pielikumiem.

2. Biznesa plāns nav akmenī iekalts un nav sagaidāms, ka uzņēmums turpmākos 5 gadus pēc tā vadīsies. Biznesa plāns atspoguļo patreizējos darbības pieņēmumus, balstoties uz idejām un informāciju, kas uzņēmējam ir pieejama uz rakstīšanas brīdi.

3. Noformējums un pareizrakstība ir 50% no biznesa plāna kopējā iespaida, pārlasi savu biznesa plānu pirms iesniegšanas vai palūdziet to izdarīt kādam citam.

4. Biznesa plāna prognozes nevajag sniegt pārlieku optimistiskas (jo tām neviens neticēs), kā arī minēt, ka uzņēmumam nebūs konkurentu (jo tādi ir vienmēr) vai nav risku.

Profesionāla biznesa plāna sastādīšana un analīze

Piedāvājam izstrādāt profesionālu biznesa plānu un finanšu prognozes, kā arī izanalizēt jau esošu biznesa plānu. Kāpēc izvēlēties tieši mūs? Jo Tavu biznesa plānu izstrādās speciālisti no riska kapitāla jomas, kas ir vērtējuši vairākus simtus biznesa plānu un lēmuši ieguldīt vai neieguldīt naudu biznesa projektā.

EUR 1400
Biznesa plāns (.doc)
Uzņēmuma biznesa plāns, aprakstot kompāniju, tirgu, produktu/pakalpojumu, stratēģiju, finansu prognozes un finansējuma piesaistes plānu.
+ EUR 100 Finansu prognožu aprēķini (.xls)
Biznesa plāna prognožu tabulas, kas ļauj klientiem veikt finanšu prognozes „scenāriju analīzes” izmaiņas. Finanšu modelis var tikt izstrādāts arī pēc kreditējošās bankas formas.
EUR 500 Biznesa plāna diagnostika/analīze
Esoša biznesa plāna analīze, sastādot ziņojumu par ieteicamiem papildinājumiem, piemērotību izvēlētajam mērķim un citiem izrietošiem secinājumiem. Izmantojams gan banku, gan uzņēmumu vajadzībām.

 

Norādītās cenas neiekļauj PVN. Biznesa plānus mēs sastādām ne ilgāk kā 10 darba dienu laikā no avansa saņemšanas brīža. Pēc klienta vēlmes biznesa plāns var tikt sastādīts arī angļu valodā.

Lai pieteiktos pakalpojumam, rakstiet mums uz e-pastu info@naudabiznesam.lv

Jaunākais bloga sadaļā

Tavs bizness ir unikāls!

Tev noderēs specializēts konsultants, kurš palīdzēs atbildēt uz visiem jautājumiem un ieteiks labāko risinājumu, lai Tava uzņēmuma naudas plūsma nekad nebūtu apdraudēta.

Piesakies