Labākie un ātrākie finansēšanas piedāvājumi uzņēmumiem

Bankas kredīts biznesa uzsākšanai

Šobrīd neviena no bankām Latvijā nepiedāvā aizdevumus jauniem uzņēmumiem (tā sākuma stadijā, bez apgrozījuma). Faktiski vienīgā iespēja ir aizņemties kā fiziskai personai. Aizdevumiem bez ķīlas (bankās bieži tiek saukti par patēriņa kredītiem) būs nepieciešams personīgais galvojums un kur pamatā tiek izvērtēti personas ienākumi (darba alga, citi ienākumi). Savukārt, ja aizdevuma summa pārsniedz 15 tūkst. eiro, būs nepieciešama arī nekustamā īpašuma ķīla.

Ņemot vērā, ka kredīti tiek izsniegti pret personīgo galvojumu, bankas vērtēs Tavus ienākumus un kredītvēsturi. Ne vienmēr būs iespēja saņemt maksimālo aizdevuma summa, jo tā ir atkarīga arī no ienākuma lieluma, stabilitātes un to attiecības pret izdevumiem – citiem kredītmaksājumiem, līzinga maksājumiem un tml. Vienlaikus banka vērtēs arī kredītvēsturi – vai savlaicīgi ir pildītas visas līdzšinējās finanšu saistības.

Būtiska loma kredīta piešķiršanas lēmumā būs arī līdzšinējai sadarbībai ar banku – esat vai neesat konkrētās bankas klients, cik aktīvi izmantojat bankas pakalpojumus, ir vai nav pozitīvas kredītvēstures bankā un tml.

Kredīti bez ķīlas

Kredīti ar ķīlu

  • SEB banka – Kredīts ar nekustamā īpašuma ķīlu (līdz 90% no īpašuma tirgus vērtības). Vairāk informācijas par kredītu var iegūt bankas mājaslapā »
  • Swedbank – Hipotekārais kredīts (līdz 90% no īpašuma tirgus vērtības). Vairāk informācijas par kredītu var iegūt bankas mājaslapā »

Jaunākais bloga sadaļā

Tavs bizness ir unikāls!

Tev noderēs specializēts konsultants, kurš palīdzēs atbildēt uz visiem jautājumiem un ieteiks labāko risinājumu, lai Tav uzņēmuma naudas plūsma nekad nebūtu apdraudēta.

Piesakies