Labākie un ātrākie finansēšanas piedāvājumi uzņēmumiem

Valsts atbalsta programmas

Jauno ideju autoriem ir pieejamas virkne Valsts atbalsta programmas, kas palīdz veiksmīgāk startēt biznesu un saņemt finansējumu. Turpretim finansējumu ir iespēja saņemt granta veidā, kas nozīmē, ka saņemto naudu nav jāatmaksā.

Biznesa ideju konkurss “Ideju kauss”

“Ideju kauss” ir biznesa ideju konkurss, kas dod iespēju ikvienam pilngadīgam Latvijas iedzīvotājam īstenot savu biznesa ideju un iegūt biznesa sākšanai nepieciešamās prasmes, pieredzi, kontaktus un finansējumu par labāko ideju – 7000 EUR apmērā. Biznesa ideju konkurss notiek katru gadu no augusta līdz novembrim. Vairāk informācijas »

Grantu programma “Atspēriens”

Programmas mērķis ir veicināt mazo un vidējo uzņēmumu attīstību, kuri nav vecāki par vienu gadu. Tās ietvaros ir iespēja saņemt finansējumu līdz 12 000 EUR. Programmas ietvaros piešķirtais atbalsts palīdzēs uzņēmējam izveidot infrastruktūru veiksmīgas komercdarbības veikšanai. Lai noskaidrotu atbalstāmos uzņēmumus, tiek rīkots atklāts konkurss, kurā var piedalīties konkursa nolikumam atbilstošas kā juridiskas, tā fiziskas personas. Valsts atbalsta programmas konkurss tiek izsludināts katru gadu – rudenī. Vairāk informācijas »

ALTUM – Aizdevumi biznesa uzsācējiem

Biznesa uzsācēji aizdevumos var saņemt līdz 150 000 eiro, ar atmaksas termiņu līdz 10 gadiem, nekustamā īpašuma iegādes, būvniecības un renovācijas projektiem – līdz 15 gadiem. Aizdevums līdz 7 tūkstošiem eiro pieejams bez aizņēmēja līdzfinansējuma, virs šīs summas ar 10% līdzfinansējumu. Plašāka informācija par atbalstu biznesa uzsācējiem lasiet ALTUM mājaslapā »

Tavs bizness ir unikāls!

Tev noderēs specializēts konsultants, kurš palīdzēs atbildēt uz visiem jautājumiem un ieteiks labāko risinājumu, lai Tav uzņēmuma naudas plūsma nekad nebūtu apdraudēta.

Piesakies