Labākie un ātrākie finansēšanas piedāvājumi uzņēmumiem

Riska kapitāla fondi

Riska kapitāla fondi piedāvā pašu kapitāla investīcijas uzņēmumiem, kas jau ir izstrādājuši un notestējuši savu produktu tirgū. Tipiski riska kapitāla investīcijas tiek piesaistītas, lai būtiski paplašinātu kompānijas darbības apjomu, tajā skaitā, uzsāktu iekarot eksporta tirgus. Riska kapitālisti pēc ieguldījuma mēdz aktīvi iesaistīties uzņēmuma darbībā, palīdzot audzēt kompānijas apjomus.

BaltCap Latvian Venture Capital Fund – Riska kapitāla fondi

BaltCap ir vadošais pašu kapitāla investors Baltijas valstīs, kas veic ieguldījumus uz izaugsmi orientētos uzņēmumos apmērā līdz 3 miljoniem EUR salīdzinot ar kredīts uzņēmumiem, ko var saņemt no Naudabiznesam. Kopš 1995. gada ir veicis ieguldījumus vairāk kā 50 dažādos uzņēmumos. Vairāk informācijas var iegūt BaltCap Latvian Venture Capital Fund mājaslapā »

Imprimatur Technology Venture Fund

Imprimatur ir starptautisks investīciju uzņēmums, kas veic pašu kapitāla ieguldījumus līdz 1 miljonam EUR. Imprimatur pamata ideoloģija ir būvēt nākotnes tehnoloģiju biznesu, komercializējot idejas ar augstu izaugsmes potenciālu, sadarbojoties ar universitātēm un izpētes centriem un ieguldot intelektuālajā īpašumā. Vairāk informācijas var iegūt Imprimatur Technology Venture Fund mājaslapā »

Jaunākais bloga sadaļā

Tavs bizness ir unikāls!

Tev noderēs specializēts konsultants, kurš palīdzēs atbildēt uz visiem jautājumiem un ieteiks labāko risinājumu, lai Tava uzņēmuma naudas plūsma nekad nebūtu apdraudēta.

Piesakies