Labākie un ātrākie finansēšanas piedāvājumi uzņēmumiem

Publiskie akciju tirgi

Publiskie akciju tirgi

Tie ir paredzēti kā alternatīvs kapitāla piesaistes avots lieliem vai ļoti strauji augošiem uzņēmumiem. Tā vietā, lai piesaistītu investīcijas no viena riska kapitāla investora vai pieteiktos aizdevums biznesam, publiskie akciju tirgi nodrošina iespēju piedāvāt ieguldījumu kompānijā plašai investoru auditorijai. Jārēķinās, ka līdz ar iekļaušanos publiskajos akciju tirgos, uzņēmumam ir jāievēro virkne informācijas izplatīšanas un atskaišu prasības.

NASDAQ OMX Riga – akciju un citu finanšu instrumentu kotēšana

Baltijas Oficiālais un Otrais saraksts ir regulētais tirgus, kura dalībniekiem jāievēro LR likumos un normatīvajos aktos noteiktās prasības. Papildus tam NASDAQ OMX Riga piedāvā iespēju akcijas kotēt arī Biržas uzraudzītajā alternatīvajā akciju tirgū „First North”, kas ir paredzēts kompānijām, kuras vēl nav gatavas regulētajam tirgum vai arī kuras vēlas akcijas kotēt tirgū ar ne tik stingrām prasībām. NASDAQ OMX Riga piedāvā iespēju iekļaut regulētā tirgū arī parāda vērtspapīrus un ieguldījumu fondu apliecības. Vairāk informācijas var iegūt biržas mājaslapā »

Jaunākais bloga sadaļā

Tavs bizness ir unikāls!

Tev noderēs specializēts konsultants, kurš palīdzēs atbildēt uz visiem jautājumiem un ieteiks labāko risinājumu, lai Tava uzņēmuma naudas plūsma nekad nebūtu apdraudēta.

Piesakies