Labākie un ātrākie finansēšanas piedāvājumi uzņēmumiem

Finansējums biznesam

Nepieciešamība pēc finansējums biznesam, tās izlietojums un arī papildus finansējuma ieguves avoti ir atšķirīgi atkarībā no uzņēmuma attīstības stadijas. Uzņēmuma izaugsmes stadijā uzņēmējs strādā pie kapacitātes palielināšanas, pārdošanas, procedūru izveides un stratēģijas izstrādes jautājumiem, kā arī tiek uzsākts darbs pie produktu/pakalpojumu klāsta palielināšanas un eksporta tirgu iekarošanas. Šajā posmā parasti nepieciešams finansējums apgrozāmiem līdzekļiem, mārketingam un jaudas palielināšanai. Stabilas darbības posmā uzņēmums jau ir iekarojis drošu tirgus daļu un apgrozījuma izaugsmes tempi ir mazinājušies. Kompānijas vadītāji pamatā risina stratēģiska tipa jautājumus ar mērķi nostiprināt savas pozīcijas tirgū vai iekarot kādu jaunu darbības jomu. Šajā stadijā finansējums biznesam varētu būt vajadzīgs citu uzņēmumu iegādei vai jaunu biznesa virzienu attīstīšanai.

Finasējuma
summa
Banku aizdevumi Alternatīvie aizdevēji Riska kapitāla fondi Publiskie akciju tirgi
Līdz 10 000 EUR
Līdz 50 000 EUR
Līdz 100 000 EUR
Līdz 1 miljonam  EUR
Vairāk kā 1 miljons EUR
vairāk » vairāk » vairāk » vairāk »

 

Banku aizdevumi

Uzņēmumiem ar operatīvās darbības vēsturi ir pieejams plašs banku produktu klāsts, tajā skaitā, kredītlīnija, līzings, faktorings un ilgtermiņa aizdevums. Lai gan komercbanku aizdevumi tipiski ir lētākais uzņēmumam pieejamais finansējuma avots, jāņem vērā, ka aizdevuma saņemšanai nepieciešams labs nodrošinājums, kā arī stabila naudas plūsma. Vairāk informācijas par banku aizdevumiem »

Alternatīvie aizdevēji

Alternatīvie aizdevēji var būt gan labs papildinājums bankas vai pašu kapitāla investīciju finansējumam, gan arī interesanta alternatīva. Alternatīvie aizdevēji piedāvā pielāgojamus un elastīgus kredīta atmaksas grafikus, tajā pašā laikā neizvirzot tik striktas prasības kā komercbankas attiecībā uz aizdevuma nodrošinājumu. Vairāk informācijas par alternatīvajiem aizdevējiem »

Riska kapitāla fondi

Riska kapitāla fondi piedāvā pašu kapitāla investīcijas uzņēmumiem, kas jau ir izstrādājuši un notestējuši savu produktu tirgū. Tipiski riska kapitāla investīcijas tiek piesaistītas, lai būtiski paplašinātu kompānijas darbības apjomu, tajā skaitā, uzsāktu iekarot eksporta tirgus. Riska kapitālisti pēc ieguldījuma mēdz aktīvi iesaistīties uzņēmuma darbībā, palīdzot audzēt kompānijas apjomus. Vairāk informācijas par riska kapitāla fondiem »

Publiskie akciju tirgi

Publiskie akciju tirgi ir paredzēti kā alternatīvs kapitāla piesaistes avots lieliem vai ļoti strauji augošiem uzņēmumiem. Tā vietā, lai piesaistītu investīcijas no viena riska kapitāla investora, publiskie akciju tirgi nodrošina iespēju piedāvāt ieguldījumu kompānijā plašai investoru auditorijai. Jārēķinās, ka līdz ar iekļaušanos publiskajos akciju tirgos, uzņēmumam ir jāievēro virkne informācijas izplatīšanas un atskaišu prasības. Vairāk informācijas par publiskajiem akciju tirgiem »

Jaunākais bloga sadaļā

Tavs bizness ir unikāls!

Tev noderēs specializēts konsultants, kurš palīdzēs atbildēt uz visiem jautājumiem un ieteiks labāko risinājumu, lai Tava uzņēmuma naudas plūsma nekad nebūtu apdraudēta.

Piesakies