Labākie un ātrākie finansēšanas piedāvājumi uzņēmumiem

biznesa idejai

Biznesa idejai, pirmais ar ko jāsāk – jāizstrādā biznesa plāns. Jo tikai par ideju, finansējumu nedod. Pastāv viedoklis, ka idejai nav vērtības. Vērtību veido tas kā šī ideja tiek realizēta.

Biznesa idejai plāns sniegs Tev iespēju padomāt par lietām, kas būs nepieciešamas, kad uzsāksi realizēt savu biznesu. Tu varēsi pārliecināties par savas idejas stiprajām pusēm un veikt nepieciešamos aprēķinus idejas dzīvotspējai, t.sk. gūsi priekšstatu par to cik lielas investīcijas ir nepieciešamas biznesa idejas realizēšanai. Attiecīgi, cik no tā vari ieguldīt pats un kādu summu nepieciešams piesaistīt no naudas aizdevējiem vai ieguldītājiem.

1. solis – biznesa plāna izstrāde

Izstrādājot biznesa plānu, jāņem vērā arī tā mērķis. Saturs var atšķirties no tā, kādu finansējumu plānojat piesaistīt – banku kredītu, riska kapitālu vai privāto investoru. Par to atšķirībām varat lasīt arī mūsu bloga rakstā – biznesa plānu tipi »

Nepieciešamības gadījumā, mēs varam Tev palīdzēt izstrādāt biznesa plānu un finanšu prognozes, kā arī izanalizēt jau esošu biznesa plānu. Kāpēc izvēlēties tieši mūs? Jo Tavu biznesa plānu izstrādās speciālisti no riska kapitāla jomas, kas ir vērtējuši vairākus simtus biznesa plānu un lēmuši ieguldīt vai neieguldīt naudu biznesa projektā. Vairāk informācijas »

Biznesa plāns Tavam biznesam

2. solis – finansējuma piesaiste

Kad ir izstrādāts biznesa plāns un veikti aprēķini par ieguldījumu apjomu, kas nepieciešams, lai startētu un veiksmīgi attīstītu biznesu, mūsu portāla sadaļā – Nauda biznesa uzsākšanai », iegūsiet jau tālāku informāciju par naudas piesaisti.

Ar savu biznesa ideju Tev ir iespēja startēt arī kādā no biznesa ideju konkursiem un iegūt starta kapitālu biznesa uzsākšanai. Par biznesa ideju konkursiem vari uzzināt sadaļā – atbalsts jaunajiem uzņēmējiem »

Jaunākais bloga sadaļā

Tavs bizness ir unikāls!

Tev noderēs specializēts konsultants, kurš palīdzēs atbildēt uz visiem jautājumiem un ieteiks labāko risinājumu, lai Tava uzņēmuma naudas plūsma nekad nebūtu apdraudēta.

Piesakies