Labākie un ātrākie finansēšanas piedāvājumi uzņēmumiem

Capitalia ar valsts atbalstu izsniegs lētākus kredītus

Finanšu un investīciju uzņēmums Capitalia papildina savu finansējuma produktu klāstu un turpmāk valsts atbalsta programmas ietvaros piedāvās uzņēmumu mikrokredītu ar samazinātām procentu likmēm, uz pusi lētāku komisijas maksu un uz ilgāku termiņu.

Valsts atbalsts pieejams Ministru kabineta noteikumu „Noteikumi par mikroaizdevumiem saimnieciskās darbības veicēju konkurētspējas uzlabošanai” ietvaros un ir ar mērķi padarīt finansējumu pieejamāku mazo un vidējo uzņēmumu segmentam. Lai kvalificētos valsts atbalstam, uzņēmumam ir jāatbilst programmā izvirzītajām prasībām.

 

4 komentāri šim bloga ierakstam

 • Ina

  marts 12th, 2015 on 12:47

  Labdien. Vai ir iespējams dabūt mikrokredītu tikko reģistrētajam uzņēmumam, metāla apstrādei un kredīts būtu vajadzīgs iekārtu iepirkšanai.

 • Aigars

  maijs 2nd, 2018 on 22:43

  Diez kādas tad būs % likmes?

 • Anna

  maijs 6th, 2018 on 22:20

  Super! Gaidām!

 • Daniels

  jūlijs 6th, 2018 on 19:18

  Valsts atbalsts ir būtisks, lai aizdevumi būtu lētāki. Galvenais, lai piešķiršanas procedūra ir atklāta un godīga.Jaunākais bloga sadaļā

Tavs bizness ir unikāls!

Tev noderēs specializēts konsultants, kurš palīdzēs atbildēt uz visiem jautājumiem un ieteiks labāko risinājumu, lai Tav uzņēmuma naudas plūsma nekad nebūtu apdraudēta.

Piesakies