Labākie un ātrākie finansēšanas piedāvājumi uzņēmumiem

Aizdevums uzņēmumiem – tas ir iespējams

aizdevums uzņēmumam, kredīti uzņēmumiem, kredīts uzņēmumiem, aizdevums biznesam, faktorings, nauda biznesam, kredīts uzņēmumiem bez ķīlas, kredīti uzņēmumiem bez ķīlas, aizdevums biznesam bez ķīlas, aizdevumi juridiskām personām bez ķīlas, kredīts juridiskām personām bez ķīlas, kredīts biznesam bez ķīlas, aizdevums uzņēmumiem bez ķīlas, nauda biznesam bez ķīlas, nauda biznesam,

Savulaik saņemt aizdevumu uzņēmumiem bija ārkārtīgi grūti. Ironiskā kārtā, situāciju uz labo pusi izmainīja tieši 2008. gada recesija. Pēc tā dēvētā kredītu burbuļa plīšanas, bankas aizdevumus izsniedza ļoti piesardzīgi un nauda, tajā skaitā aizdevums uzņēmumiem, bija grūti pieejams pat stabilām kompānijām.

Alternatīva bankām

Tāpēc cilvēki meklēja alternatīvus finansējuma avotus, un likumsakarīgi radās liels skaits nebanku aizdevēju, kas nebaidījās ieņemt šo nišu. Pārsvarā internetā. Šos aizdevējus nesaistīja banku sfērai noteiktais regulējums, tāpēc viņi varēja daudz brīvāk izvēlēties, kā tiek piešķirts kredīts uzņēmumiem. Tiesa, tas nozīmēja arī augstākas procentu likmes, jo aizdot naudu kādam, kam ir bijušas grūtības nokārtot iepriekšējās saistības, protams, ir riskantāk.

Aizdevums uzņēmumiem tiek izsniegts arvien aktīvāk

Tomēr tas nav šķērslis nozares attīstībai. Saskaņā ar PTAC datiem, nebanku kreditēšanas pakalpojumu sniedzēji 2019. gadā izsniedza kredītus 586 630 000 EUR apmērā, kas ir par 8,94 % vairāk nekā 2018. gadā. Skaidrs, ka šāda summa never veidoties, izvēloties tikai pilnīgi jaunus klientus. Līdz ar to, uzņēmuma īpašnieka sliktā kredītvēsture var arī nebūt šķērslis, lai tiktu piešķirts NaudaBiznesam ātrs aizdevums biznesam.

Sagatavojieties jau iepriekš!

No otras puses, ir dažas lietas, ko iepriekš var paveikt pats uzņēmējs, lai aizdevums uzņēmumiem bez ķīlas tiktu saņemts ar labākiem nosacījumiem. Proti, ja nauda nav nepieciešama gluži šodien, iespējams savu kredītvēsturi nedaudz uzlabot.

Vai man nav kavētu maksājumu ar citiem aizdevējiem?

Noskaidrojiet, vai jūsu kā privātpersonas saistības ir nokārtotas. Proti, jums drīkst būt citi parādi, taču ne reģistri saistību nokavējumi, jo citādi aizdevums juridiskām personām būs daudz grūtāk pieejams. To var izdarīt vairākos privātos kredītinformācijas biroju reģistros, kā arī Latvijas Bankas Kredītu reģistrā. Privātie reģistri vairāk koncentrējas tieši uz parādiem (iegādātās preces, elektrība, gāze, komunālie pakalpojumi, telefons, internets, televīzija, nodokļi), savukārt LB Kredītu reģistrā ir atrodama banku un citu aizdevēju sniegtās ziņas par privātpersonu kredītiem vispār.

Vecās lietas obligāti jānokārto

Ja parādi vai maksājumu nokavējumi “uzpeld”, protams, jāmēģina ar tiem tikt galā. Taču tikpat labi tie var būt jau nokārtoti un sen aizmirsti vai arī ir iestājies likumā paredzētais noilgums. Reģistri satur informāciju par to, ka problēmas reiz ir bijušas, nevis par to, ka viss ir veiksmīgi nokārtots. Tāpēc šāda vēsturiska informācija joprojām var jums kaitēt brīdī, kad nepieciešams aizdevums uzņēmumam.

Pārkreditācija

Situācijā, kad tomēr ir palikuši kādas vēl nenokārtotas saistības, vairāku kompāniju izsniegtu kredītu apvienošana vienā maksājumā var būt veiksmīgs risinājums. Tas palīdz gan sakārtot savas finanses, gan ietaupīt, jo pārkreditācijas piedāvātāji parasti spēj nodrošināt izdevīgākus nosacījumus, nekā maksājot katru parādu atsevišķi. Šāda rīcība arī parāda, ka cenšaties problēmas risināt. Protams, tas ir tikai pirmais solis un uzreiz pēc tā aizdevums uzņēmumam bez ķīlas vēl nebūs pieejams.

Parādiet, ka esat piemērots, lai jums tiktu aizdevums uzņēmumiem

Ja iespējams, aizņemieties nelielas summas vai sāciet lietot uzņēmumam paredzētu kredītkarti! Izdariet mazus pirkumus un atmaksājiet summu laikā! Pēc dažiem mēnešiem tas varētu palīdzēt informācijai par jūsu situāciju izskatīties labāk, tas ir, uzlabot jūsu personīgo kredītreitingu. Vienlaikus tas pagarinās arī jūsu uzņēmuma kredītvēsturi.

Kādi ir iespējamie aizdevums uzņēmumiem veidi?

Kad sagatavošanās soļi ir sperti, var sākt apsvērt, tieši kāds aizdevums uzņēmumam jūsu situācijā ir vispiemērotākais. Ja kredītvēsture joprojām ir slikta, droši vien, ka saņemt aizdevumu pilnīgi bez ķīlas būs grūti. Par laimi ir arī citas iespējas.

Aizdevums juridiskām personām

Nelieli līdzekļi, kas paredzēti apgrozāmo līdzekļu palielināšanai ir pieejami bez nekustamā īpašuma ķīlas. Tā vietā izmantoto uzņēmuma daļas vai privātpersonas (īpašnieka) galvojumu, pret ko tad arī tiek izsniegts aizdevums juridiskām personām.

Investīciju kredīts

Kā ķīla var tikt izmantotas uzņēmuma daļas un ražošanas līdzekļi, ēkas vai transports. Daži aizdevēji neapstājas pie tā, ka tiek izsniegts aizdevums juridiskām personām, bet arī aktīvi iesaistās uzņēmuma darbā, palīdzot atrast efektīvākus biznesa modeļus.

Faktorings jeb “rēķinu finansēšana”

Uzņēmēji, kam steidzami nepieciešami līdzekļi, bet kredītvēsture nav tā spīdošākā, var noderēt arī šis specifiskais aizdevums uzņēmumiem. Sīkāk par šo aizdevumu veidu, kad kā nodrošinājums kalpo debitoru parādi, lasiet Nauda Biznesam sadaļā Faktorings uzņēmumiem.

22 komentāri šim bloga ierakstam

 • FINANSĒJUMS autors CHARLY KERKIR

  janvāris 17th, 2023 on 15:59

  FINANSĒJUMS autors CHARLY KERKIR
  Sveiki visiem
  Es bezgalīgi pateicos Dievam, ka viņš ir devis
  CHARLY KERKIR manā ceļā.
  Visām savām finansiālajām vajadzībām vai ja jums ir finansiālas grūtības, vienkārši sazinieties ar šo brīnišķīgo CHARLY KERKIR, un jūs būsiet pilnībā apmierināts.
  Šis lieliskais vīrietis man tikko palīdzēja ar nelielu summu 55 000 eiro, un tas man ir vairāk nekā pietiekami.
  Viņš ir sirds cilvēks, pateicoties šim brīnišķīgajam vīrietim, es varēju paaugstināt savu dzīves līmeni un parādu.
  Ja jums ir nepieciešams neliels kredīts, sazinieties ar viņiem, un jūs nebūsiet vīlušies.
  E-pasts: charlykerkir@gmail.com
  Paldies

  Piezīme
  Ja neesi LATVIETIS, lūdzu atturēties

 • Jackson

  februāris 20th, 2023 on 09:29

  Laba diena,

  Es esmu students, un man bija jāmaksā par mācību maksu, es mēģināju meklēt personīgo aizdevumu, taču nesekmīgi, līdz mans tuvs draugs iepazīstināja mani ar aizdevēju, kurš palīdzēja viņai piesaistīt līdzekļus biznesam.

  Es sazinājos ar Džeksona kungu, lai saņemtu aizdevuma pieteikumu 8000 eiro apmērā, un man par lielāko pārsteigumu šodien tika izsniegts aizdevums.

  Esmu ļoti satraukts un vēlos mudināt ikvienu, kas vēlas saņemt aizdevumu, lūdzu, sazinieties ar Džeksona kungu, izmantojot viņa e-pastu aizdevuma pieteikumam: jacksonloanhelp010@gmail.com

  Džeksona kungs piedāvā visu veidu aizdevumus, un tie ir vislabākie aizdevumu jomā. Šodien nosūtiet Džeksona kungam e-pastu par aizdevumu.

  Paldies
  Džeksona kungs

 • loan

  maijs 8th, 2023 on 07:38

  Es vēlos patiesi novērtēt Zaka Millera aizdevuma firmu, kas man palīdzēja izsniegt aizdevumu pēc tik daudz stresa un vilšanās no manas bankas, kas noraidīja manu aizdevuma pieprasījumu. Es priecājos ieteikt šo likumīgo un ļoti cienījamo, uzticamo aizdevuma uzņēmumu ikvienam, kam ir nepieciešams aizdevums, lai sazinātos ar Zach Millera aizdevuma firmu pa: e-pastu: (zachm5335@gmail.com) WhatsApp +32460203034

 • Kabelo

  jūnijs 8th, 2023 on 15:53

  Sveiki Vai jums ir nepieciešams personisks vai biznesa aizdevums bez stresa un ātras apstiprināšanas? Ja tā, lūdzu, sazinieties ar mums, jo mēs tagad piedāvājam aizdevumus ar galveno procentu likmi 3%. Mūsu aizdevums ir nodrošināts un drošs, lai iegūtu papildinformāciju un pieteikumus, lūdzu, atbildiet uz šo e-pastu: kabelofinance@outlook.com
  WhatsApp +6580643329

 • Elizbeta

  jūnijs 25th, 2023 on 15:29

  Sveiki visiem, es tikko saņēmu aizdevumu 50 000 eiro no steidzamā aizdevuma pakalpojuma, 100 % droši, vakar vakarā pieteicos aizdevumam un saņēmu aizdevuma summu savā personīgajā bankas kontā, pateicoties Penny Mac finanšu pakalpojumiem, piesakieties un nodrošiniet sev aizdevumu, jo šim pakalpojumam ir vislabākais piedāvājums aizņēmējiem un par likmi 4%, sazinieties ar e-pastu pennymacfinancialservices@aol.com jau šodien un saņemiet ātro kredītu sev jau šodien.

  Elizbeta

 • Vera Eva

  augusts 16th, 2023 on 16:38

  Es vēlos izteikt sirsnīgu pateicību Marijai par to, ka viņa man palīdzēja saņemt aizdevumu 30 000,00 ar zemu procentu likmi pēc tam, kad banka un citas finanšu aģentūras, kuras es apmeklēju, mani noraidīja, kā arī vēlos sazināties ar plašāku sabiedrību, jo es ieteikt ikvienam, kam nepieciešama finansiāla palīdzība, sazināties ar šo uzņēmumu, lai, meklējot atbildīgu aizdevuma kontaktpersonu, nenonāktu nepareizās rokās, izmantojot sava uzņēmuma pasta adresi:{mariakatarzyna167@gmail.com} vai WhatsApp +48-780-907-017

  Vera Eva

 • Vai jums vajag naudu? Ja jā, sūtiet e-pastu: (richardcosmos5@gmail.com), lai iegūtu sīkāku informāciju.

  septembris 9th, 2023 on 12:48

  Vai jums vajag naudu? Ja jā, sūtiet e-pastu: (richardcosmos5(a)gmail.com), lai iegūtu sīkāku informāciju.

 • Lendup.Credit

  septembris 19th, 2023 on 03:08

  AIZDEVUMA PIEDĀVĀJUMS PIESAKIES SĪKĀK INFORMĀCIJAI
  Vai jums ir nepieciešams finansējums, lai sāktu savu biznesu vai paplašinātu savu biznesu, vai jums ir nepieciešami līdzekļi, lai nomaksātu parādu? Mēs izsniedzam aizdevumus ieinteresētām personām un uzņēmumiem, kuri godprātīgi meklē aizdevumus. Vai jums nopietni ir nepieciešams steidzams aizdevums? tad sazinieties ar mums, lai iegūtu plašāku informāciju jau šodien.
  E-pasts: lendup.credit01@gmail.com

 • Mark Williams

  oktobris 20th, 2023 on 19:32

  Sveiki visiem, vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, lai atrisinātu savas finansiālās problēmas? Sazinieties ar mums šodien un atrisiniet savas problēmas, lai iegūtu vairāk informācijas whatsApp +2349050087899

 • Westlake Loan

  februāris 3rd, 2024 on 15:47

  Vai jums ir nepieciešams personīgais/komerciālais aizdevums, lai sāktu savu biznesu vai sakārtotu savu māju?
  Refinansējiet uzņēmumu vai iegādājieties īpašumu, aizdevumu, lai samaksātu rēķinus/parādus

  Piedāvājam ātros kredītus ar saprotamiem noteikumiem, Kredīti bez pārsteigumiem . sazinieties ar mums tagad uz Loanwestlake@gmail.com
  telegramma___https://t.me/loan59

 • kim

  marts 25th, 2024 on 14:09

  Vai jums ir nepieciešama finansiāla palīdzība?
  ja jums ir nepieciešams aizdevums, sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: MacKenziescott21@outlook.com

 • patrick louis

  marts 28th, 2024 on 13:05

  Vai jums ir nepieciešams personīgais/komerciālais aizdevums, lai sāktu savu biznesu vai sakārtotu savu māju?
  Refinansējiet uzņēmumu vai iegādājieties īpašumu, aizdevumu, lai samaksātu rēķinus/parādus
  Mēs piedāvājam ātros kredītus ar saprotamiem noteikumiem un nosacījumiem.
  ja jums ir nepieciešams aizdevums, sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: MacKenziescott21@outlook.com

 • patrick louis

  marts 28th, 2024 on 21:10

  Vai jums ir nepieciešama finansiāla palīdzība?
  ja jums ir nepieciešams aizdevums, sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: MacKenziescott21@outlook.com

 • Mark

  aprīlis 4th, 2024 on 12:31

  Hello, are you so worried about how to pay off your debt, do you need money for medical treatment or do you need money to start your personal business? we offer loan with 3% interest rates, send email to firmtrust876@gmail or click on this link to contact us https://wa.me/message/KI5Y2FMU6H7MF1

 • Jerome Burchael

  aprīlis 22nd, 2024 on 23:44

  aizdevums,

  Es izsniedzu aizdevumus jebkurai pasaules daļai. piedāvāju visu veidu un
  aizdevuma/finansējuma veidi, vai jums ir kāds finansiāls juceklis, vai jums ir nepieciešami līdzekļi sava biznesa uzsākšanai? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai nokārtotu parādu vai nomaksātu rēķinus vai sāktu labu biznesu? ar ērtu atmaksas shēmu, mūsu aizdevuma procentu likmes ir 2% gadā ar apgrozāmu termiņu, neatkarīgi no
  Atrašanās vieta vai kredīta statuss, lai saņemtu aizdevumu šodien pa e-pastu: jeromeburchael91@gmail.com

  Drīzumā gaidiet atbildi

 • Jurgen Stefan

  maijs 12th, 2024 on 08:26

  Sveiki.

  Aizdevuma piedāvājums

  Mēs piedāvājam naudas aizdevumus no 3 000 līdz 3 000 000 eiro ikvienam, kurš var man samaksāt procentu likmi 3% gadā. Samazinājums ir no viena līdz 30 gadiem.

  – Finanšu aizdevums

  – Parādu konsolidācija

  – Atmaksa

  – Aizdevumi privātpersonām

  – Tirdzniecības kredīts

  Ja jūs interesē aizdevums, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu

  E-pasts: jurgenstefanfinancialservice@gmail.com

 • Anna

  maijs 13th, 2024 on 13:36

  sveiks, Anna, es tikai vēlos jūs ātri informēt, ka man bija iespēja iemaksāt skaidru naudu USD 5000 apmērā ar ieprogrammētu tukšu bankomāta karti, kas ļauj man katru dienu 30 dienas izņemt USD 5000, un tā tiek piegādāta visā pasaulē, un šīs kartes ir Drošs ikvienam, bez pēdām par to, sūtiet e-pastu blankatmcard24@gmail.com vai Telegram +447445059563, lai iegūtu plašāku informāciju jau šodien.

  Anna

 • Gerard W

  jūnijs 6th, 2024 on 15:18

  Sveiki!
  Vai jums ir nepieciešams aizdevums? Esmu reģistrēts un uzticams aizdevējs, mēs piedāvājam no 3000 eiro līdz 500 000 000 eiro cilvēkiem, kuriem ir finansiālas grūtības, cilvēkiem, kas cenšas nomaksāt skolas rēķinus, tiem, kas mēģina iegādāties automašīnu vai uzsākt savu biznesu, darbuzņēmējiem un valsts iestādēm. Lai iegūtu vairāk informācijas vai aizdevuma pieteikuma veidlapu, sazinieties ar mums pa e-pastu: (sude32068@gmail.com)
  Vadība. whatsapp: +48691506201
  Sazinieties ar kredītu Speedy tūlīt!!!

 • Alicja Skowrońska

  jūlijs 2nd, 2024 on 10:55

  Aizdevuma piedāvājums @2% likme !!!

  Mūsu uzņēmums ir juridiska organizācija, kas izveidota, lai palīdzētu cilvēkiem, kuriem nepieciešama palīdzība, piemēram, finansiāla palīdzība. mēs esam ASV bāzēts finanšu uzņēmums. Tātad, ja jums ir finansiālas grūtības finanšu nekārtībā un jums ir nepieciešama nauda, ​​lai sāktu savu biznesu, vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai nomaksātu parādus vai samaksātu rēķinus, sāktu labu biznesu vai ir aizņēmies Grūtības vietējās bankās, sazinieties ar mums šodien E-pasts:(alicjaskowroska@outlook.com)

  Alicja Skowroska

 • Hinson

  jūlijs 6th, 2024 on 16:11

  Mēs piedāvājam visu veidu finanšu pakalpojumus ar pieņemamu procentu likmi līdz pat 2%. Mūsu piedāvājumi svārstās no minimālās summas 10 000,00 eiro līdz maksimālajai summai 10 000 000,00 eiro. Ieinteresētajiem pretendentiem, lai pieteiktos, lūdzu, nosūtiet mums e-pastu ar tālāk norādīto informāciju par aizņēmējiem.
  E-pasts: agenthinson@gmail.com
  Sīkāka informācija par pieteikšanos: –
  Aizņēmēju vārdi: Aizdevuma summa: Aizdevuma termiņš: Līdzekļu mērķis: Tālruņa Nr.: Adrese: Valsts:
  Piezīme: visi e-pasta ziņojumi ir jāpārsūta uz mūsu e-pastu (agenthinson@gmail.com), lai iegūtu vairāk informācijas

 • James

  jūlijs 6th, 2024 on 16:11

  Mēs piedāvājam visu veidu finanšu pakalpojumus ar pieņemamu procentu likmi līdz pat 2%. Mūsu piedāvājumi svārstās no minimālās summas 10 000,00 eiro līdz maksimālajai summai 10 000 000,00 eiro. Ieinteresētajiem pretendentiem, lai pieteiktos, lūdzu, nosūtiet mums e-pastu ar tālāk norādīto informāciju par aizņēmējiem.
  E-pasts: agenthinson@gmail.com
  Sīkāka informācija par pieteikšanos: –
  Aizņēmēju vārdi: Aizdevuma summa: Aizdevuma termiņš: Līdzekļu mērķis: Tālruņa Nr.: Adrese: Valsts:
  Piezīme: visi e-pasta ziņojumi ir jāpārsūta uz mūsu e-pastu (agenthinson@gmail.com), lai iegūtu vairāk informācijas

 • Jurgen Stefan

  jūlijs 18th, 2024 on 12:20

  Sveiki visiem
  Mēs ceram, ka šis komentārs jūs atradīs.

  Mēs piedāvājam jums labāko aizdevuma piedāvājumu tirgū.

  Mēs piedāvājam jebkura veida aizdevumu.

  . Auto kredīts

  . Mājas kredīts

  . Hipotēkas kredīts

  . Personīgais aizdevums

  . Algas aizdevums

  . Mazā biznesa aizdevums

  . Studentu kredīts amo

  Piesakieties ātrajam kredītam jau šodien un saņemiet kredītu 12 STUNDU laikā ar vislabāko procentu likmi 3%

  Kontaktinformācija: jurgenstefanfinancialservice@gmail.com vai WhatsApp+447506884543Jaunākais bloga sadaļā

Tavs bizness ir unikāls!

Tev noderēs specializēts konsultants, kurš palīdzēs atbildēt uz visiem jautājumiem un ieteiks labāko risinājumu, lai Tava uzņēmuma naudas plūsma nekad nebūtu apdraudēta.

Saņemt konsultāciju