Labākie un ātrākie finansēšanas piedāvājumi uzņēmumiem

Aizdevums uzņēmumiem – tas ir iespējams

aizdevums uzņēmumam, kredīti uzņēmumiem, kredīts uzņēmumiem, aizdevums biznesam, faktorings, nauda biznesam, kredīts uzņēmumiem bez ķīlas, kredīti uzņēmumiem bez ķīlas, aizdevums biznesam bez ķīlas, aizdevumi juridiskām personām bez ķīlas, kredīts juridiskām personām bez ķīlas, kredīts biznesam bez ķīlas, aizdevums uzņēmumiem bez ķīlas, nauda biznesam bez ķīlas, nauda biznesam,

Savulaik saņemt aizdevumu uzņēmumiem bija ārkārtīgi grūti. Ironiskā kārtā, situāciju uz labo pusi izmainīja tieši 2008. gada recesija. Pēc tā dēvētā kredītu burbuļa plīšanas, bankas aizdevumus izsniedza ļoti piesardzīgi un nauda, tajā skaitā aizdevums uzņēmumiem, bija grūti pieejams pat stabilām kompānijām.

Alternatīva bankām

Tāpēc cilvēki meklēja alternatīvus finansējuma avotus, un likumsakarīgi radās liels skaits nebanku aizdevēju, kas nebaidījās ieņemt šo nišu. Pārsvarā internetā. Šos aizdevējus nesaistīja banku sfērai noteiktais regulējums, tāpēc viņi varēja daudz brīvāk izvēlēties, kā tiek piešķirts kredīts uzņēmumiem. Tiesa, tas nozīmēja arī augstākas procentu likmes, jo aizdot naudu kādam, kam ir bijušas grūtības nokārtot iepriekšējās saistības, protams, ir riskantāk.

Aizdevums uzņēmumiem tiek izsniegts arvien aktīvāk

Tomēr tas nav šķērslis nozares attīstībai. Saskaņā ar PTAC datiem, nebanku kreditēšanas pakalpojumu sniedzēji 2019. gadā izsniedza kredītus 586 630 000 EUR apmērā, kas ir par 8,94 % vairāk nekā 2018. gadā. Skaidrs, ka šāda summa never veidoties, izvēloties tikai pilnīgi jaunus klientus. Līdz ar to, uzņēmuma īpašnieka sliktā kredītvēsture var arī nebūt šķērslis, lai tiktu piešķirts NaudaBiznesam ātrs aizdevums biznesam.

Sagatavojieties jau iepriekš!

No otras puses, ir dažas lietas, ko iepriekš var paveikt pats uzņēmējs, lai aizdevums uzņēmumiem bez ķīlas tiktu saņemts ar labākiem nosacījumiem. Proti, ja nauda nav nepieciešama gluži šodien, iespējams savu kredītvēsturi nedaudz uzlabot.

Vai man nav kavētu maksājumu ar citiem aizdevējiem?

Noskaidrojiet, vai jūsu kā privātpersonas saistības ir nokārtotas. Proti, jums drīkst būt citi parādi, taču ne reģistri saistību nokavējumi, jo citādi aizdevums juridiskām personām būs daudz grūtāk pieejams. To var izdarīt vairākos privātos kredītinformācijas biroju reģistros, kā arī Latvijas Bankas Kredītu reģistrā. Privātie reģistri vairāk koncentrējas tieši uz parādiem (iegādātās preces, elektrība, gāze, komunālie pakalpojumi, telefons, internets, televīzija, nodokļi), savukārt LB Kredītu reģistrā ir atrodama banku un citu aizdevēju sniegtās ziņas par privātpersonu kredītiem vispār.

Vecās lietas obligāti jānokārto

Ja parādi vai maksājumu nokavējumi “uzpeld”, protams, jāmēģina ar tiem tikt galā. Taču tikpat labi tie var būt jau nokārtoti un sen aizmirsti vai arī ir iestājies likumā paredzētais noilgums. Reģistri satur informāciju par to, ka problēmas reiz ir bijušas, nevis par to, ka viss ir veiksmīgi nokārtots. Tāpēc šāda vēsturiska informācija joprojām var jums kaitēt brīdī, kad nepieciešams aizdevums uzņēmumam.

Pārkreditācija

Situācijā, kad tomēr ir palikuši kādas vēl nenokārtotas saistības, vairāku kompāniju izsniegtu kredītu apvienošana vienā maksājumā var būt veiksmīgs risinājums. Tas palīdz gan sakārtot savas finanses, gan ietaupīt, jo pārkreditācijas piedāvātāji parasti spēj nodrošināt izdevīgākus nosacījumus, nekā maksājot katru parādu atsevišķi. Šāda rīcība arī parāda, ka cenšaties problēmas risināt. Protams, tas ir tikai pirmais solis un uzreiz pēc tā aizdevums uzņēmumam bez ķīlas vēl nebūs pieejams.

Parādiet, ka esat piemērots, lai jums tiktu aizdevums uzņēmumiem

Ja iespējams, aizņemieties nelielas summas vai sāciet lietot uzņēmumam paredzētu kredītkarti! Izdariet mazus pirkumus un atmaksājiet summu laikā! Pēc dažiem mēnešiem tas varētu palīdzēt informācijai par jūsu situāciju izskatīties labāk, tas ir, uzlabot jūsu personīgo kredītreitingu. Vienlaikus tas pagarinās arī jūsu uzņēmuma kredītvēsturi.

Kādi ir iespējamie aizdevums uzņēmumiem veidi?

Kad sagatavošanās soļi ir sperti, var sākt apsvērt, tieši kāds aizdevums uzņēmumam jūsu situācijā ir vispiemērotākais. Ja kredītvēsture joprojām ir slikta, droši vien, ka saņemt aizdevumu pilnīgi bez ķīlas būs grūti. Par laimi ir arī citas iespējas.

Aizdevums juridiskām personām

Nelieli līdzekļi, kas paredzēti apgrozāmo līdzekļu palielināšanai ir pieejami bez nekustamā īpašuma ķīlas. Tā vietā izmantoto uzņēmuma daļas vai privātpersonas (īpašnieka) galvojumu, pret ko tad arī tiek izsniegts aizdevums juridiskām personām.

Investīciju kredīts

Kā ķīla var tikt izmantotas uzņēmuma daļas un ražošanas līdzekļi, ēkas vai transports. Daži aizdevēji neapstājas pie tā, ka tiek izsniegts aizdevums juridiskām personām, bet arī aktīvi iesaistās uzņēmuma darbā, palīdzot atrast efektīvākus biznesa modeļus.

Faktorings jeb “rēķinu finansēšana”

Uzņēmēji, kam steidzami nepieciešami līdzekļi, bet kredītvēsture nav tā spīdošākā, var noderēt arī šis specifiskais aizdevums uzņēmumiem. Sīkāk par šo aizdevumu veidu, kad kā nodrošinājums kalpo debitoru parādi, lasiet Nauda Biznesam sadaļā Faktorings uzņēmumiem.

4 komentāri šim bloga ierakstam

 • Mr Mark

  augusts 22nd, 2021 on 14:48

  Sveiki visiem, lūdzu, es vēlos, lai jūs visi pievienotos man, sakiet lielu paldies Markam Viljamsam, kurš man aizdeva aizdevumu mana slimā bērna ārstēšanai, ja jums nepieciešams steidzams aizdevums, lūdzu, rakstiet pa e-pastu: Markwilliamstrustfirm@gmail.com

 • +12513093972

  septembris 6th, 2021 on 15:34

  Labdien, dāmas un kungi!
  Izbeidziet savas finansiālās rūpes.
  Mēs esam aizdevumu akreditēts uzņēmums. mēs piedāvājam aizdevumu privātpersonām plkst
  zema procentu likme 2%, mēs piedāvājam personīgo aizdevumu, biznesa aizdevumu,
  hipotekārais kredīts. nekustamā īpašuma aizdevums. lūdzu, lai iegūtu papildinformāciju
  nevilcinieties sazināties ar mums, izmantojot : directcredit967@gmail.com

  whatsapp numurs: +12513093972

 • loan

  septembris 21st, 2021 on 13:27

  sertificēta aizdevumu organizācija, kas piedāvā aizdevumu privātpersonām un sadarbojas
  struktūras, kurām nepieciešams aizdevums maziem uzņēmumiem, personīgi ieguldījumi ar
  procentu likme 3%. Mūsu franšīze ietver vietējo un starptautisko
  aizdevumi personām visā pasaulē. Mēs strādājam arī, izmantojot tiešsaistes kontu
  nodot globāli. Mūsu pulksteņa vārds ir godīgums un uzticēšanās. Lai iegūtu vairāk informācijas
  vai jautājumi Lūdzu, sazinieties ar mums vietnē kennethceciliao@yahoo.com vai whatsapp
  +34612587829

 • William Rogers

  novembris 22nd, 2021 on 08:17

  Bez avansa maksas! Bez avansa maksas! Nav avansa maksu.

  Mēs esam reģistrēti privāti aizdevēji, mēs esam 100% likumīgi un godīgi, mēs izsniedzam aizdevumus ar ļoti zemu procentu likmi 2% bez reģistrācijas vai bankas pārskaitījuma maksas, lai iegūtu vairāk informācijas vai pieprasītu Sazinieties ar mums šodien pa e-pastu { suntrustfinancialhome@gmail.com } vai rakstiet mums, izmantojot WhatsApp numuru +1 (929) 245-6161

  PIEEJAMIE AIZDEVUMA PAKALPOJUMI IR:
  * Ziemassvētku aizdevums
  *Komerciālie aizdevumi.
  * Personas aizdevumi.
  * Uzņēmējdarbības aizdevumi.
  * Investīciju aizdevumi.
  * Aizdevumi attīstībai.
  *Iegādes aizdevumi.
  *Aizdevumi būvniecībai.
  * Uzņēmējdarbības aizdevumi un daudz kas cits: lai iegūtu plašāku informāciju un pieprasītu, rakstiet mums uz (suntrustfinancialhome@gmail.com) Whatsapp+1 (929) 245-6161Jaunākais bloga sadaļā

Tavs bizness ir unikāls!

Tev noderēs specializēts konsultants, kurš palīdzēs atbildēt uz visiem jautājumiem un ieteiks labāko risinājumu, lai Tava uzņēmuma naudas plūsma nekad nebūtu apdraudēta.

Piesakies