Labākie un ātrākie finansēšanas piedāvājumi uzņēmumiem

Aizdevums uzņēmumiem – tas ir iespējams

aizdevums uzņēmumam, kredīti uzņēmumiem, kredīts uzņēmumiem, aizdevums biznesam, faktorings, nauda biznesam, kredīts uzņēmumiem bez ķīlas, kredīti uzņēmumiem bez ķīlas, aizdevums biznesam bez ķīlas, aizdevumi juridiskām personām bez ķīlas, kredīts juridiskām personām bez ķīlas, kredīts biznesam bez ķīlas, aizdevums uzņēmumiem bez ķīlas, nauda biznesam bez ķīlas, nauda biznesam,

Savulaik saņemt aizdevumu uzņēmumiem bija ārkārtīgi grūti. Ironiskā kārtā, situāciju uz labo pusi izmainīja tieši 2008. gada recesija. Pēc tā dēvētā kredītu burbuļa plīšanas, bankas aizdevumus izsniedza ļoti piesardzīgi un nauda, tajā skaitā aizdevums uzņēmumiem, bija grūti pieejams pat stabilām kompānijām.

Alternatīva bankām

Tāpēc cilvēki meklēja alternatīvus finansējuma avotus, un likumsakarīgi radās liels skaits nebanku aizdevēju, kas nebaidījās ieņemt šo nišu. Pārsvarā internetā. Šos aizdevējus nesaistīja banku sfērai noteiktais regulējums, tāpēc viņi varēja daudz brīvāk izvēlēties, kā tiek piešķirts kredīts uzņēmumiem. Tiesa, tas nozīmēja arī augstākas procentu likmes, jo aizdot naudu kādam, kam ir bijušas grūtības nokārtot iepriekšējās saistības, protams, ir riskantāk.

Aizdevums uzņēmumiem tiek izsniegts arvien aktīvāk

Tomēr tas nav šķērslis nozares attīstībai. Saskaņā ar PTAC datiem, nebanku kreditēšanas pakalpojumu sniedzēji 2019. gadā izsniedza kredītus 586 630 000 EUR apmērā, kas ir par 8,94 % vairāk nekā 2018. gadā. Skaidrs, ka šāda summa never veidoties, izvēloties tikai pilnīgi jaunus klientus. Līdz ar to, uzņēmuma īpašnieka sliktā kredītvēsture var arī nebūt šķērslis, lai tiktu piešķirts NaudaBiznesam ātrs aizdevums biznesam.

Sagatavojieties jau iepriekš!

No otras puses, ir dažas lietas, ko iepriekš var paveikt pats uzņēmējs, lai aizdevums uzņēmumiem bez ķīlas tiktu saņemts ar labākiem nosacījumiem. Proti, ja nauda nav nepieciešama gluži šodien, iespējams savu kredītvēsturi nedaudz uzlabot.

Vai man nav kavētu maksājumu ar citiem aizdevējiem?

Noskaidrojiet, vai jūsu kā privātpersonas saistības ir nokārtotas. Proti, jums drīkst būt citi parādi, taču ne reģistri saistību nokavējumi, jo citādi aizdevums juridiskām personām būs daudz grūtāk pieejams. To var izdarīt vairākos privātos kredītinformācijas biroju reģistros, kā arī Latvijas Bankas Kredītu reģistrā. Privātie reģistri vairāk koncentrējas tieši uz parādiem (iegādātās preces, elektrība, gāze, komunālie pakalpojumi, telefons, internets, televīzija, nodokļi), savukārt LB Kredītu reģistrā ir atrodama banku un citu aizdevēju sniegtās ziņas par privātpersonu kredītiem vispār.

Vecās lietas obligāti jānokārto

Ja parādi vai maksājumu nokavējumi “uzpeld”, protams, jāmēģina ar tiem tikt galā. Taču tikpat labi tie var būt jau nokārtoti un sen aizmirsti vai arī ir iestājies likumā paredzētais noilgums. Reģistri satur informāciju par to, ka problēmas reiz ir bijušas, nevis par to, ka viss ir veiksmīgi nokārtots. Tāpēc šāda vēsturiska informācija joprojām var jums kaitēt brīdī, kad nepieciešams aizdevums uzņēmumam.

Pārkreditācija

Situācijā, kad tomēr ir palikuši kādas vēl nenokārtotas saistības, vairāku kompāniju izsniegtu kredītu apvienošana vienā maksājumā var būt veiksmīgs risinājums. Tas palīdz gan sakārtot savas finanses, gan ietaupīt, jo pārkreditācijas piedāvātāji parasti spēj nodrošināt izdevīgākus nosacījumus, nekā maksājot katru parādu atsevišķi. Šāda rīcība arī parāda, ka cenšaties problēmas risināt. Protams, tas ir tikai pirmais solis un uzreiz pēc tā aizdevums uzņēmumam bez ķīlas vēl nebūs pieejams.

Parādiet, ka esat piemērots, lai jums tiktu aizdevums uzņēmumiem

Ja iespējams, aizņemieties nelielas summas vai sāciet lietot uzņēmumam paredzētu kredītkarti! Izdariet mazus pirkumus un atmaksājiet summu laikā! Pēc dažiem mēnešiem tas varētu palīdzēt informācijai par jūsu situāciju izskatīties labāk, tas ir, uzlabot jūsu personīgo kredītreitingu. Vienlaikus tas pagarinās arī jūsu uzņēmuma kredītvēsturi.

Kādi ir iespējamie aizdevums uzņēmumiem veidi?

Kad sagatavošanās soļi ir sperti, var sākt apsvērt, tieši kāds aizdevums uzņēmumam jūsu situācijā ir vispiemērotākais. Ja kredītvēsture joprojām ir slikta, droši vien, ka saņemt aizdevumu pilnīgi bez ķīlas būs grūti. Par laimi ir arī citas iespējas.

Aizdevums juridiskām personām

Nelieli līdzekļi, kas paredzēti apgrozāmo līdzekļu palielināšanai ir pieejami bez nekustamā īpašuma ķīlas. Tā vietā izmantoto uzņēmuma daļas vai privātpersonas (īpašnieka) galvojumu, pret ko tad arī tiek izsniegts aizdevums juridiskām personām.

Investīciju kredīts

Kā ķīla var tikt izmantotas uzņēmuma daļas un ražošanas līdzekļi, ēkas vai transports. Daži aizdevēji neapstājas pie tā, ka tiek izsniegts aizdevums juridiskām personām, bet arī aktīvi iesaistās uzņēmuma darbā, palīdzot atrast efektīvākus biznesa modeļus.

Faktorings jeb “rēķinu finansēšana”

Uzņēmēji, kam steidzami nepieciešami līdzekļi, bet kredītvēsture nav tā spīdošākā, var noderēt arī šis specifiskais aizdevums uzņēmumiem. Sīkāk par šo aizdevumu veidu, kad kā nodrošinājums kalpo debitoru parādi, lasiet Nauda Biznesam sadaļā Faktorings uzņēmumiem.

15 komentāri šim bloga ierakstam

 • Mr Mark

  augusts 22nd, 2021 on 14:48

  Sveiki visiem, lūdzu, es vēlos, lai jūs visi pievienotos man, sakiet lielu paldies Markam Viljamsam, kurš man aizdeva aizdevumu mana slimā bērna ārstēšanai, ja jums nepieciešams steidzams aizdevums, lūdzu, rakstiet pa e-pastu: Markwilliamstrustfirm@gmail.com

 • +12513093972

  septembris 6th, 2021 on 15:34

  Labdien, dāmas un kungi!
  Izbeidziet savas finansiālās rūpes.
  Mēs esam aizdevumu akreditēts uzņēmums. mēs piedāvājam aizdevumu privātpersonām plkst
  zema procentu likme 2%, mēs piedāvājam personīgo aizdevumu, biznesa aizdevumu,
  hipotekārais kredīts. nekustamā īpašuma aizdevums. lūdzu, lai iegūtu papildinformāciju
  nevilcinieties sazināties ar mums, izmantojot : directcredit967@gmail.com

  whatsapp numurs: +12513093972

 • loan

  septembris 21st, 2021 on 13:27

  sertificēta aizdevumu organizācija, kas piedāvā aizdevumu privātpersonām un sadarbojas
  struktūras, kurām nepieciešams aizdevums maziem uzņēmumiem, personīgi ieguldījumi ar
  procentu likme 3%. Mūsu franšīze ietver vietējo un starptautisko
  aizdevumi personām visā pasaulē. Mēs strādājam arī, izmantojot tiešsaistes kontu
  nodot globāli. Mūsu pulksteņa vārds ir godīgums un uzticēšanās. Lai iegūtu vairāk informācijas
  vai jautājumi Lūdzu, sazinieties ar mums vietnē kennethceciliao@yahoo.com vai whatsapp
  +34612587829

 • William Rogers

  novembris 22nd, 2021 on 08:17

  Bez avansa maksas! Bez avansa maksas! Nav avansa maksu.

  Mēs esam reģistrēti privāti aizdevēji, mēs esam 100% likumīgi un godīgi, mēs izsniedzam aizdevumus ar ļoti zemu procentu likmi 2% bez reģistrācijas vai bankas pārskaitījuma maksas, lai iegūtu vairāk informācijas vai pieprasītu Sazinieties ar mums šodien pa e-pastu { suntrustfinancialhome@gmail.com } vai rakstiet mums, izmantojot WhatsApp numuru +1 (929) 245-6161

  PIEEJAMIE AIZDEVUMA PAKALPOJUMI IR:
  * Ziemassvētku aizdevums
  *Komerciālie aizdevumi.
  * Personas aizdevumi.
  * Uzņēmējdarbības aizdevumi.
  * Investīciju aizdevumi.
  * Aizdevumi attīstībai.
  *Iegādes aizdevumi.
  *Aizdevumi būvniecībai.
  * Uzņēmējdarbības aizdevumi un daudz kas cits: lai iegūtu plašāku informāciju un pieprasītu, rakstiet mums uz (suntrustfinancialhome@gmail.com) Whatsapp+1 (929) 245-6161

 • Guru Dev Teeluckdharry

  janvāris 14th, 2022 on 01:15

  Oho, es beidzot saņēmu 25 000 €, izmantojot adresi suntrustfinancialhome@gmail.com, jūs, puiši, esat likumīgi, tā turpināt.

 • Beatriz Soler da Silva

  janvāris 14th, 2022 on 01:17

  Tas ir neticami, Viljams Rodžerss pagājušajā nedēļā uz manu bankas kontu pārskaitīja 70 000 €, lai iegūtu vairāk informācijas vai pieprasītu sazināties (suntrustfinancialhome@gmail.com), tie ir likumīgi.

 • Agnese

  februāris 25th, 2022 on 19:46

  Es saņemu 200 000 eiro no šī e-pasta, kas nodrošina tūlītēju aizdevumu tikai 24 stundu laikā, tie bija tikai 2% procenti, es šodien biju ļoti priecīgs, ja vēlaties saņemt aizdevumu no viņiem, šis ir viņu e-pasts: loaninstant790 @ gmail. com)

 • Victor

  marts 17th, 2022 on 09:43

  Sveiki, vai meklējat steidzamu aizdevumu, lai atrisinātu savas finansiālās problēmas? E-pasts: victorjohnson614@gmail.com vai WhatsApp: +35677748901

 • henryaderson

  jūlijs 8th, 2022 on 06:39

  vai jūs steidzami izsniedzat aizdevumu? sazinieties ar mums pa e-pastu. (henryadersoncreditinvestment@gmail.com

 • Olga Prikule

  jūlijs 22nd, 2022 on 02:10

  Esmu šodien laimīgs, paldies Lapo Micro Finance par aizdevumu. Es tiku vairākas reizes maldināts, mēģinot saņemt aizdevumu, līdz sastapos ar Lapo Micro Finance, kas man izsniedza aizdevumu 23 000 USD vērtībā, lai rūpētos par slimo bērnu. Ja jums šodien nepieciešams īsts aizdevējs, sazinieties ar Lapo .Sazinieties ar e-pastu: lapofunding960@gmail.com

 • Miklos

  augusts 23rd, 2022 on 13:23

  Es biju uz robežas zaudēt savu māju, jo man bija parādi, bet es atnācu
  pāri Cordinate Hackers un viņi Paypal naudu uzlauza man un
  pārskaiti par mani 15 000 USD, un es atbrīvojos no saviem finansiālajiem parādiem. paldies cordinatehackers@gmail.com
  Vari arī sazināties ar viņu, ja vēlies arī tikt vaļā no finansiālajiem ierobežojumiem!!!

 • VERA ANTHONY

  septembris 16th, 2022 on 04:17

  Es beidzot saņēmu savu biznesa aizdevumu pēc tam, kad esmu vairākkārt izkrāpts… pārbaudiet šo aizdevuma uzņēmumu; viņi piedāvā, biznesa aizdevumu, automašīnas aizdevumu, studentu aizdevumu un daudz ko citu whatsapp:- +1 (512)-387-2284

 • Vai vēlaties aizņemties naudu? ja jā, sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: (richardcosmos5@gmail.com)

  oktobris 6th, 2022 on 13:36

  Vai vēlaties aizņemties naudu? ja jā, sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: (richardcosmos5(a)gmail.com)

  Steidzami aizdevuma piedāvājums.

 • David

  novembris 3rd, 2022 on 04:53

  Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumus un finanšu pakalpojumus. Mūsu aizdevumi ļoti no uzņēmumiem līdz privātpersonu aizdevumiem vai gariem vai īsiem termiņiem ar izdevīgām procentu likmēm (2%). Mūsu aizdevuma process ir ļoti ātrs un uzticams ar garantijām. Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu pakalpojumiem, apmeklējiet mūs mūsu e-pastā; { pedrosalvador346@gmail.com }, lūdzu, dariet mums zināmu, cik liels aizdevums jums ir nepieciešams un vēlaties aizdevuma ilgumu. Mēs ceram dzirdēt no jums. Jūs varat nosūtīt ziņojumu uz e-pasta adresi

 • Solomon

  novembris 13th, 2022 on 13:39

  Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumus un finanšu pakalpojumus. Mūsu aizdevumi ļoti no uzņēmumiem līdz privātpersonu aizdevumiem vai gariem vai īsiem termiņiem ar izdevīgām procentu likmēm (2%). Mūsu aizdevuma process ir ļoti ātrs un uzticams ar garantijām. Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu pakalpojumiem, apmeklējiet mūs mūsu e-pastā; { pedrosalvador346@gmail.com }, lūdzu, dariet mums zināmu, cik liels aizdevums jums ir nepieciešams un vēlaties aizdevuma ilgumu. Mēs ceram dzirdēt no jums. Jūs varat nosūtīt ziņojumu uz e-pasta adresiJaunākais bloga sadaļā

Tavs bizness ir unikāls!

Tev noderēs specializēts konsultants, kurš palīdzēs atbildēt uz visiem jautājumiem un ieteiks labāko risinājumu, lai Tava uzņēmuma naudas plūsma nekad nebūtu apdraudēta.

Piesakies