Labākie un ātrākie finansēšanas piedāvājumi uzņēmumiem

Mentorings

Mentorings ir zināšanu pārneses process, kurā mentors dalās praktiskās biznesa zināšanās, kompetencēs, pieredzē  un sniedz padomus jaunajiem un esošajiem uzņēmējiem. Mentori ir pieredzējuši biznesa vadītāji, uzņēmēji un savas jomas profesionāļi. Tā ir iespēja Tev kā jaunam uzņēmējam iegūt vērtīgus padomus no augsta līmeņa uzņēmuma vadītājiem, kas izvērtētu Tava biznesa darbību, apzinātu riskus un potenciālās attīstības iespējas, sniegtu praktiskus ieteikumus biznesa attīstīšanai. Mentorings ir bezmaksas.

Latvijā aktīvi darbojas divas mentoringa programmas:

REA Mentoru klubs

REA Mentoru kluba mentorēšanas piedāvājums būs vērtīgs gan problemātisko, gan uzņēmējdarbības attīstības jautājumu risināšanai. Mentora atbalsts tiek piedāvāts uz aptuveni 6 mēnešiem, kurā mentors uzņēmumam velta vidēji 5 stundas mēnesī. Mentorēšana ietver gan tikšanās un diskusijas, gan arī cita veida informācijas apmaiņu un komunikāciju. Pieteikties mentoru konsultāciju saņemšanai var jebkurš Latvijas uzņēmums, kam ir vismaz 6 mēnešu biznesa pieredze.

Lai pieteiktos, uzņēmumam ir jāiesniedz pieteikuma anketa REA Mentoru kluba valdei – Pieteikuma forma (.doc), kuru jānosūta uz e-pastu: info@mentoruklubs.lv. Pirms sūtīt pieteikumu, iepazīstieties ar nosacījumiem atbalsta saņemšanai Mentoru kluba mājaslapā »

Biedrība “Līdere”

Arī biedrība “Līdere” mentoringa programmu uzņēmējiem piedāvā bez maksas. Vienas programmas posmā atblastu ir iespēja saņemt 12 uzņēmējiem, savukārt programmas ilgums ir 12 mēneši. Programmas ietvaros pieredzējuši uzņēmēji (mentori) dalās pieredzē ar jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem (pieredzes pārņēmējiem).

Mentoringa programmai var pieteikties gan jaunie (uzņēmums nav vecāks par 3 gadiem) un topošie (kuriem ir sava biznesa ideja) uzņēmēji aizpildot pieredzes pārņēmēja pieteikumu – Pieteikums (.doc). Pieteikumu jānosūta uz e-pastu: lidere@lid.lv.

Jaunākais bloga sadaļā

Tavs bizness ir unikāls!

Tev noderēs specializēts konsultants, kurš palīdzēs atbildēt uz visiem jautājumiem un ieteiks labāko risinājumu, lai Tava uzņēmuma naudas plūsma nekad nebūtu apdraudēta.

Piesakies