SEO pakalpojumi


SEO ir mājaslapas optimizācija ar mērķi uzlabot to pozīcijas meklēšanas servisos (Google, Bing, Yandex u.c.) pēc noteiktiem atslēgas vārdiem, kas vislabāk raksturo piedāvāto preci, pakalpojumu, servisu. Galvenokārt, SEO mērķis ir iekļūt TOP3 pozīcijās, kas netikai palielina mājaslapas apmeklējumu, bet arī potenciālo klientu skaitu. SEO ir viens no efektīvākajiem mārketinga instrumentiem tiešās mērķauditorijas piesaistē.

Kā SEO var palīdzēt Tavam biznesam?

Arvien biežāk informācijas iegūšanai, t.sk. par precēm un pakalpojumiem, tiek izmantoti meklēšanas servisi (Latvijā populārākais ir Google). Savukārt katru uzņēmumu raksturo kādi atslēgas vārdi, piemēram, bankai tie būs kredīti, līzingi, depozīti un tml. Meklējot pēc vārda kredīts, visbiežāk cilvēks izvēlēsies mājaslapu starp TOP3 vai TOP10 atlasītajiem rezultātiem. Attiecīgi, ja kāds meklē informāciju par preci/pakalpojumu, ko piedāvā Tavs uzņēmums, ir svarīgi, lai rezultātu TOPā parādītos Tava uzņēmuma mājaslapa. Tā ir tieša uzņēmuma mērķauditorija. SEO sniedz iespējas palielināt ne tikai uzņēmuma mājaslapas apmeklējumu, bet kas visbūtiskāk – arī potenciālo klientu skaitu.

SEO pakalpojumi

Piemērs: veicot SEO optimizāciju, finanšu portāls Kredītiem.lv jau vairāk kā 2 gadus ieņem augstākās pozīcijas Google meklēšanas servisā pēc atslēgas vārdiem, kas saistīti ar kredītiem – kredīts, hipotekārais kredīts, patēriņa kredīts un tml. Turpretim, par šo atslēgas vārdu pozīcijām ir aktīva konkurence, tomēr, pateicoties ilgtermiņa stratēģijai, Kredītiem.lv pozīcijas turpina saglabāties augstākajās pozīcijās. Rezultātā – nepārtraukta jaunu klientu plūsma caur meklēšanas servisu.

SEO pakalpojumi

Ja interesē piesaistīt mērķauditoriju no Google meklēšanas servisa, uzņēmuma mājaslapai ir jābūt pēc iespējas augstāk meklēšanas rezultātos. TOP3 pozīcijas saņem visvairāk apmeklētājus. Mums ir pieredze sasniegt augstākos rezultātus.

Pirms sadarbības uzsākšanas mēs sniegsim datus par potenciālo klientu skaitu, kuru ir iespējams piesaistīt no Google pēc atlasītajiem atslēgas vārdiem.

Piesakies bezmaksas konsultācijai – ar mums vari sazināties rakstot e-pastu info@naudabiznesam.lv.