Mikrokredīts – kredīts uzņēmumam


Ir situācijas, kad banka atsaka kredītu izsniegšanu uzņēmumam, un šādos gadījumos kā veiksmīgs risinājums var kalpot mikrokredīts no nebanku kreditētāja.

Mikrokredīts ir īpaši pielāgots aizdevums maziem un vidējiem uzņēmumiem, kuriem ir nepieciešams kapitāls apgrozāmo līdzekļu vai investīciju finansēšanai. Piedāvātā aizdevuma summa ir  no 1000 līdz pat 25 000 eiro, kam par nodrošinājumu var kalpot krājumi, debitori, pamatlīdzekļi un citi uzņēmuma aktīvi. Aizdevums tiek izsniegts no 6 līdz 36 mēnešiem.

Aizdevumam ir iespēja pieteikties caur pieteikuma formu mūsu portālā (pieteikties tagad »).

Kredīta pieteikuma izvērtēšana

Kredīta pieteikums tiek izvērtēts 1 līdz 5 darba dienu laikā, balstoties uz uzņēmuma finanšu rādītājiem darbības jomas un plānotā līdzekļu izmantošanas mērķa. Pēc pieteikumu izvērtēšanas tiek veiktas pārrunas ar klientu, lai pieņemtu gala lēmumu.

Kredīta piešķiršana uzņēmumam

Kredīts uzņēmumam tiek piešķirts, noslēdzot standarta aizdevuma līgumu, kā arī ķīlas līgumu. Kā aizdevuma nodrošinājums var kalpot uzņēmuma daļu un/vai aktīvu ķīla. Aizņemoties atkārtoti tiek piedāvāti kredīti par lielāku aizdevuma summu, kā arī var tikt izskatīti kompānijai specifiski pielāgoti kredīta risinājumi.

Kredīti netiek piešķirti uzņēmumiem, kas nav uzsākuši operatīvo darbību vai ar maksātnespējas pazīmēm. Kredīti netiek izsniegti arī uzņēmumiem, kas darbojas nekustamā īpašuma jomā.

Kredīta atmaksa

Kredīta atmaksa ir jāveic reizi mēnesī. Kredīts var tikt atmaksāts arī pirms termiņa beigām.

 

Mikrokredīts